Отзывы о диагностическом центре «ОН Клиник Днепр», медицинский центр

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-17:00

пр. Дмитрия Яворницкого, 107 А. На карте

Центральный , м.Вокзальная

Дуже сподобалася клініка. У самій клініці чисто, зручно, комфортно.Дуже привітні, ввічливі, уважні дівчата на рецепції.Все доволі нормально пройшло. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку.

Євген, 06.03.2024

Сподобалася клініка. Сервіс просто суперовий у клініці, немає взагалі ніяких запитань. Пройшло все доволі швидко та було все дуже зручно.

Юлія, 06.03.2024

У клініці дуже привітний персонал. Сама клініка дуже хороша. Все чудово пройшло, було все прекрасно. Результати обслідування дали зразу, тому я дуже задоволена клінікою. Чудова клініка.

Наталія, 22.02.2024

Визит прошёл нормально, классно, хорошо, качественно. Остался доволен.

Ельдар, 22.02.2024

Сподобалось усе - й підхід й спілкування! Молодці дівчата, що там працюють.

Володимир, 22.02.2024

Клініка мені дуже сподобалася, все було добре. Персонал клініки гарно зустрів, дуже ввічливі, швидко оформили, працюють добре, прийняли вчасно. Клініка чиста, комфортна, ніяких зауважень

Геннадій, 21.02.2024

Пройшло все шикарно. Сподобалася клініка. Дуже дякую Вам за все.

Алла, 20.02.2024

В клініці працює уважний, професійний персонал, прийняли вчасно, діагностику провели швидко. Усім задоволена.

Олена, 17.02.2024

Клініка мене влаштувала, персонал також, планую подальше лікування. Дякую!

Анжела, 16.02.2024

Клініка сама непогана, пройшло все нормально. Але от мені не сподобалася якість знімків, якість дуже погана.

Софія, 14.02.2024

Дуже сподобалася клініка, комфортна, зручна, дякую.

Алла, 13.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Даніела, 09.02.2024

Все добре пройшло. У клініці чудово прийняли, все підказали. Мені дуже сподобалося.

Ксенія, 08.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - дуже вдячна лікарю, що робив мені УЗД. В майбутньому планую звертатись до клініки ще.

Людмила, 02.02.2024

Клініка комфортна, все сподобалося, дякую.

Кирил, 25.01.2024

Все добре пройшло. Сподобалась клініка. У клініці чисто, комфортно, все цивільно.

Антоніна, 25.01.2024

Все дуже зручно, уважний персонал, дякую.

Вікторія, 24.01.2024

В клініці була на діагностиці, все зробили, все вчасно по запису. Клініка мені подобається, персонал привітний, відповідають на всі запитання, неодноразово в клініку зверталась, чудова клініка і буду звертатися в майбутньому ще

Катерина, 12.01.2024

Лучшая клиника из тех где я был, мне понравилась, буду в клинику обращаться. Очень удобное расположение, удобно подъезжать, удобная парковка. УЗИ специалист молодец!

Валерий, 20.12.2023

Всё прошло быстро, без задержек и главное качественно.

Богдан, 19.12.2023

Адекватна клініка. Добрий і адекватний персонал. Відбулося все  оперативно і швидко.

Сергій, 11.12.2023

Персонал дуже уважний, мені все сподобалося.

Ігорь, 07.12.2023

Сподобалось, що в клініці відносно нове обладнання та кваліфіковані співробітники, які усе зробили швидко та якісно.

Ілля, 05.12.2023

Сподобалось відношення персоналу, техніка робоча.

Микита, 28.11.2023

Дуже сподобалась клініка.Гарний сервіс, швидко нас прийняли.

Андрій, 25.11.2023