AMBY medical center

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

Многопрофильный медицинский центр AMBY MEDICAL CENTER предоставляет пациентам широкий спектр услуг: заключение декларации с семейным врачом, диагностика, лабораторные анализы, консультации узких специалистов, превентивная медицина, реабилитация, химиотерапия, хирургические операции, дневной стационар. AMBY – это современная заботливая медицина с ощущением новых реалий. еще

• Вс: 8:00-16:00

бул. Кучеревского 1. На карте

Центральный

Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг.
КОНСУЛЬТІРУМЕМПОМУВАННЯ ОГІЯ ✓
rевматологія, ✓о -невогія, ✓pедіатрия, ✓nеВрогія, ✓psiхoryrapyrypijylyrе -✓psiаyrе -✓steryе -✓ ✓vedenenerе -✓vedenenenenerе
-✓rене

Діагностика:
ЕКГ, Эхо-КГ, Холтер-ЭКГ, Холтер-АД, спірометрия, ультразвукова діагностика,
лабораторна діагностика, гастроскопия, колоноскопия ✓дерматологія ✓ урологія,
✓ мамологія, ✓гінекологія ✓проктологія ✓пластична хірургія ✓ортопедія-травматологія ✓кардіологія
дитячі специалисты.

Медицинські послуги:
✓ інфузійна терапія в денному стаціонарі
✓ виїзд лікаря та медичної сестри на місце перебування пацієнта
✓ забір аналізів на дому
✓ УЗІ, ЕКГ на дому.

Посещение нашего центра – це ще один спосіб зайнятися своїм здоров'ям. Встреча з лікарем повинна стати регулярною практикою, подібною до відвідування фітнес-центру.
Перевірка рівня вітамінів, гормонів або повний медичний огляд один раз на рік – це важлива інвестиція в збереження здоров'я зараз і в майбутньому.

захворювань можна уникнути, якщо більшість вчасно виявлять негативні зміни і працюють над ними.

Ми віримо, що в майбутньому люди будуть менше хворіти, тому що будуть регулярно стежити за своїм здоров'ям.

Персонал дуже приємний, доброзичливий. В клініці знаходитися приємно, гарний інтер'єр, дуже комфортно. Діагностику провели добре, лікар все пояснив, отримала висновок, зауважень до лікаря не було

Анастасія, 07.08.2024

Клініка дуже сподобалася.Дійсно хороша клініка, все було чудово.

Володимир, 29.07.2024

Гарне обслуговування, гарний будинок, гарна геолокація. УЗД фахівець приділив багато часу, добре все пояснив. Уважний, ввічливий персонал. Залишився задоволеним.

Євген, 26.07.2024

Сподобалася клініка, персонал і лікарі у цій клініці чудові. Саме перебування дуже комфортне у клініці, всі навкруги доброзичливі та хороші.

Галина, 25.07.2024

Клініка дуже сподобалася, лікар УЗД спеціаліст дуже ввічливий, все пояснив, все було дуже добре

Едуард, 24.07.2024

ул. Павла Ниринберга, 10. На карте