Отзывы о диагностическом центре MSmed, медицинский центр

• Парковка,
  • Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,

ул. Виктора Иовы, 1. На карте

У клініці було чисто, затишно та комфортно. Культурні, приємні, ввічливі лікарі, на рецепції дуже хороші адміністратори, дуже добре нас прийняли, в усьому нам допомогли та усе пояснили. Дуже нам сподобався акваріум, який є у цій клініці.

Володимир, 02.05.2024

Дуже приємнй лікар, ввічливий персонал та зручні і комфортні умови, дякую.

Ольга, 02.05.2024

Діагностику провели добре, лікар все пояснила, мені все сподобалося

Кенюль, 23.04.2024

Ніна, 23.04.2024

Все було добре у цій клініці.Клініка нам дуже сподобалася, все пройшло чудово.

Світлана, 18.04.2024

Все было отлично, мы очень довольны. В клинике все чисто и прилично, как положено. К пациентам хорошее отношение.  Доктор УЗИ специалист очень приветливый, а самое главное, очень внимательный

Остап, 11.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все чудово. У клініці всі чемні, ввічливі та професійні.

Лариса, 03.04.2024

Ірина, 22.03.2024

Сергій, 29.02.2024

Все добре пройшло.

Дмитро, 23.02.2024

Сподобалася клініка, все пройшло добре. Сервіс дуже хороший у клініці та й самі спеціалісти теж дуже хороші й кваліфіковані.

Тетяна, 22.02.2024

Сподобалась клініка.

Олександр, 01.02.2024

Дуже рідко стикаєшся з людиною, яка займається своєю справою, яка в ній розуміється до того ж іще й людяна та порядна! і саме з таким лікарем діагностом я зустрівся в цій клініці, на жаль я не запам'ятав його прізвище, він молодий, але вже дуже компетентний та людяний. На сьогоднішній день таке поняття майже відсутнє, тому я залишився дуже задоволеним.

Олег, 18.01.2024

Клініка мені дуже сподобалася і лікар діагност дуже грамотний та кваліфікований фахувець. Дякую!

Світлана, 18.01.2024