Отзывы о диагностическом центре MSmed, медицинский центр

• Парковка,
  • Генератор в клинике,
  • Оплата карточкой,

ул. Виктора Иовы, 1. На карте

Проведенням діагностики залишилася задоволена, дякую.

Світлана, 03.07.2024

Клініка сподобалася, все добре було.

Олександра, 19.06.2024

Клініка хороша, лікар діагностики чудовий, зробив гарну розшифровку діагностику, мій невролог дуже задоволений якістю розшифровки діагностики

Алла, 15.06.2024

Мене зустрів привітний та професійний персонал, прийняли без затримок, візитом задоволений.

Олександр, 13.06.2024

У клініці було чисто, затишно та комфортно. Культурні, приємні, ввічливі лікарі, на рецепції дуже хороші адміністратори, дуже добре нас прийняли, в усьому нам допомогли та усе пояснили. Дуже нам сподобався акваріум, який є у цій клініці.

Володимир, 02.05.2024

Дуже приємнй лікар, ввічливий персонал та зручні і комфортні умови, дякую.

Ольга, 02.05.2024

Діагностику провели добре, лікар все пояснила, мені все сподобалося

Кенюль, 23.04.2024

Ніна, 23.04.2024

Все було добре у цій клініці.Клініка нам дуже сподобалася, все пройшло чудово.

Світлана, 18.04.2024

Все было отлично, мы очень довольны. В клинике все чисто и прилично, как положено. К пациентам хорошее отношение.  Доктор УЗИ специалист очень приветливый, а самое главное, очень внимательный

Остап, 11.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Було все чудово. У клініці всі чемні, ввічливі та професійні.

Лариса, 03.04.2024

Ірина, 22.03.2024

Сергій, 29.02.2024

Все добре пройшло.

Дмитро, 23.02.2024

Сподобалася клініка, все пройшло добре. Сервіс дуже хороший у клініці та й самі спеціалісти теж дуже хороші й кваліфіковані.

Тетяна, 22.02.2024

Сподобалась клініка.

Олександр, 01.02.2024

Дуже рідко стикаєшся з людиною, яка займається своєю справою, яка в ній розуміється до того ж іще й людяна та порядна! і саме з таким лікарем діагностом я зустрівся в цій клініці, на жаль я не запам'ятав його прізвище, він молодий, але вже дуже компетентний та людяний. На сьогоднішній день таке поняття майже відсутнє, тому я залишився дуже задоволеним.

Олег, 18.01.2024

Клініка мені дуже сподобалася і лікар діагност дуже грамотний та кваліфікований фахувець. Дякую!

Світлана, 18.01.2024