Отзывы о диагностическом центре ОН Клиник в Белой Церкви

• Вс: 10:00-16:00

ул. Ярослава Мудрого, 5/13. На карте

Хороша клініка, було все супер у цій клініці. Класний, привітний персонал, все дуже сподобалося.

Вктор, 12.04.2024

Чудовий персонал, обслуговування на високому рівні. Я дуже задоволена

Тетяна, 30.03.2024

Зовсім залишилася незадоволена візитом у лікаря. Тільки прийшовши на візит, лікар запитав, що я маю бачити, грубим тоном. У висновку після обслідування, не все було  чітко вказано - це мені дуже не сподобалося. Довели мене до істерики, що мусила приймати заспокійливі ліки.

Мая, 29.03.2024

Сподобалось відношення, й лікар гарний. Загалом, залишилась задоволеною візитом до клініки.

Тетяна, 28.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло чудово. Спеціалісти у клініці кваліфіковані та чудові. Дуже хороші та приємні люди працюють у цій клініці. Дуже було приємне перебування у самій клініці.

Людмила, 21.03.2024

Сподобалось, що прийняли за часом, без затримок, в клініці чисто, усі привітні. Спілкування, обслуговування на найвищому рівні. Лікар, що проводив УЗД, був дуже освіченим. Візитом залишилась задоволена.

Ольга, 17.02.2024

У клініці чисто, акуратно, дівчата на рецепції привітні, спокійні. У самій клініці спокійно, приємно, доброзичливо. Якщо порівнювати цю клініку з іншими клініками де я була,  ця клініка мені найбільше подобається.

Тетяна, 14.02.2024

Все сподобалося у клініці. Пройшло все добре.

Олександра, 08.02.2024

Дуже задоволена клінікою та лікарем-діагностом, все зробили якісно, сервіс на найвищому рівні. Дякую!

Юлія, 19.01.2024

Комфортна клініка, звертатимуся, мене все влаштувало.

Світлана, 12.01.2024

Вже не вперше звертаюся у цю клініку.Все мені сподобалося. Добре все пройшло.

В'ячеслава, 09.01.2024

Лікар УЗД був фаховим, не новачок, тому діагностика пройшла гаразд.

Вадим, 23.12.2023

Все чудово пройшло. Сподобалось все. У клініці кваліфіковані спеціалісти.

Віктор, 16.12.2023

Все чемно, приємно, досконально. Сервіс клініки на вищому рівні, я задоволена залишилась.

Людмила, 29.11.2023

Сподобалось все і обслуговування, і увага до клієнта.  Пройшло все чудово, вчасно, дуже добре.

Оксана, 27.11.2023

Діагностика в цій клініці пройшла нормально, дякую.

Наталія, 13.11.2023

Все сподобалось у клініці. Пройшло все  швидко, довго не чекав на прийом. Лікар УЗІ все добре пояснив, хороші дівчата на ресепшені.

Микола, 13.11.2023

Лікар дуже гарно провів УЗД молочних залоз, було дуже гарне відношення, обслуговування на сто відсотків. Клініка гарна та комфортна.

Тетяна, 08.11.2023

Дуже гарний сервіс - усе організовано, усе сподобалось.

Дарья, 21.10.2023

Клініка влаштовує, на ресепшен дівчата привітні, робота лікаря взагалі супер. Єдине, була затримка на прийом на двадцять хвилин

Вікторія, 02.10.2023

Гарний, ввічливий та професійний персонал. Відмінно зробили УЗД, залишилась задоволеною.

Єва, 27.09.2023

Все окей! Атмосфера гарна, лікар, робивший мені УЗД - професіонал. Усе пройшло швидко, зручно, оперативно.

Олег, 18.09.2023

Клинка супер! От тільки якби в них був би ще й кардіолог, то була б ще кращою!

Яна, 23.06.2023

Я задоволена сервісом, мені дуже приємно як до мене в клініці ставилися. В клініці хороші спеціалісти, все на вищому рівні, дуже привітний персонал та адміністратор клініки.

Оксана, 14.07.2021

г. Белая Церковь, ул. Шевченко, 146, 1 -й этаж, возле АТБ. На карте