Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Левомицетин порошок 1г
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 005236Код регистрации UA/2952/02/02
32.07 - 73.76 грн

32.07 - 73.76 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Фармакологические свойства

Форма выпуска: порошок для иньекций
Кому можно: Взрослым, Детям, Диабетикам, Водителям
Способ ввода: Уколы
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Левомицетин порошок 1г Скачать инструкцию

Склад: діюча речовина: 1 флакон містить хлорамфеніколу натрію сукцинату стерильного у перерахуванні на хлорамфенікол 0,5 г або 1,0 г.

Показання. Лікування інфекцій, спричинених чутливими до хлорамфеніколу мікроорганізмами (черевний тиф, паратиф, генералізовані форми сальмонельозів, дизентерія, бруцельоз, туляремія, менінгіт, висипний тиф та інші рикетсіози, трахома). Інфекційні процеси, спричинені збудниками, чутливими до дії левоміцетину у випадку неефективності інших хіміотерапевтичних препаратів або коли їх застосування неможливе.

Протипоказання. Підвищена чутливість до хлорамфеніколу, інших амфеніколів, пригнічення кровотворення, захворювання крові; захворювання шкіри (псоріаз, екзема, грибкові ураження); виражені порушення функцій печінки та/або нирок; дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; порфірія. Левоміцетин не слід призначати при гострих респіраторних захворюваннях, ангіні, а також з метою профілактики бактеріальної інфекції.

Спосіб застосування та дози. Дозу, яка вводиться і концентрацію препарату використовувати залежно від тяжкості інфекції. Дітям. Левоміцетин застосовувати внутрішньом’язово у добовій дозі: дітям віком до 1 року – 25-30 мг/кг маси тіла, від 1 року – 50 мг/кг маси тіла, розділивши на два прийоми з інтервалом 12 годин. Дорослим. Левоміцетин вводити внутрішньом’язово або внутрішньовенно. Розчини препарату готувати ex tempore. Для внутрішньом’язового введення вміст флакона (0,5 г або 1 г) розчиняти у 2-3 мл стерильної води для ін’єкцій та вводити глибоко у м’яз. В якості розчину при внутрішньом’язовому введенні можна використовувати 0,25 % або 0,5 % розчин новокаїну. Для внутрішньовенного струми

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
32.07 грн
Аптечна мережа 911 (Київ-Хрещатик 22)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хрещатик, буд. 22
70.73 грн
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
38.67 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
38.67 грн
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний,24/93
38.82 грн
Бажаємо здоров'я02163, м.Київ, вул.Радунська,30, прим.1,2
40.8 грн
Аптека оптових цін (Київська 6)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сверстюка Євгена, буд. 1В
43.67 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
60.8 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
61.4 грн
Аптека оптових цін (Київська 16)м. Київ, Солом'янський р-н, просп. Повітрофлотський, буд. 50/2, прим. 26
62.06 грн
Аптека оптових цін (Київська 59)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Палладіна Академіка, буд. 18/30
62.06 грн
Аптека Копійкапр. Глушкова Академіка, 31-А
62.65 грн
АНЦпровул. Політехнічний, 1/3
63.31 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию