Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Дротаверин-дарница р-р д/ин. 20 мг/мл 2 мл №5
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 000300Код регистрации UA/7468/02/01
ATC-Классификатор: Дротаверин
Торговое название: Дротаверин
Производитель: Дарница
60.40 - 113.70 грн

60.40 - 113.70 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно

Фармакологические свойства

Форма выпуска: Жидкость Ампулы
Кому можно: Взрослым, Аллергикам, Диабетикам
Способ ввода: Уколы
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Дротаверин-дарница р-р д/ин. 20 мг/мл 2 мл №5 Скачать инструкцию

Склад:

діюча речовина: drotaverine;

1 мл розчину містить дротаверину гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: етанол (96 %), натрію метабісульфіт (E 223), вода для ін’єкцій.

Показання.

Спазми гладкої мускулатури, пов’язані із захворюваннями біліарного тракту, такими як  холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт;

Cпазми гладкої мускулатури при захворюваннях сечового тракту: нефролітіаз, уретролітіаз, пієліт, цистит, тенезми сечового міхура.

Як допоміжне лікування (коли застосування лікарського засобу у вигляді таблеток неможливе) при:

• при спазмах гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту: виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, гастриті, кардіо- та/або пілороспазмі, ентериті, коліті;
  • при гінекологічних захворюваннях (дисменореї).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до дротаверину або до інших компонентів лікарського засобу (особливо до метабісульфіту натрію). Підвищена чутливість до натрію дисульфіту. Тяжка печінкова, ниркова або серцева недостатність (синдром малого серцевого викиду).

Спосіб застосування та дози.

ДРОТАВЕРИН-ДАРНИЦЯ застосовувати дорослим внутрішньом’язово у добовій дозі 40-240 мг за 1-3 введення.

При гострих коліках лікарський засіб застосовувати дорослим внутрішньовенно повільно у дозі 40-80 мг.

Діти.

ДРОТАВЕРИН-ДАРНИЦЯ не застосовувати дітям.

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Бажаємо здоров'я01010, м.Київ, вул.Омеляновича-Павленка Михайла,7
60.4 грн
64 грн
Подорожникм.Київ, вул.пр. Перемоги,100-у
61.68 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
62.2 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №63 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Полтавська, буд. 10
68.8 грн
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Срібнокільська,11
69.4 грн
Аптека оптових цін (Київська 65)м. Київ, Печерський р-н, вул. Мирного Панаса, буд. 16/13
69.65 грн
Аптека оптових цін (Київська 144)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Соборності, буд. 7-Б
70.2 грн
Аптека оптових цін (Київ №20 "Є Аптека")м. Київ, Деснянський р-н, вул. Милославська, буд. 43, прим. 1, 2
70.5 грн
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, пр-т Бажана Миколи,3
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
74.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 10)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Бандери Степана, буд. 10-Б
74.25 грн
Аптека оптових цін (Київська 47)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 3в
74.5 грн
АНЦвул. Борщагівська, 128
74.56 грн
Аптека Копійкавул. Княжий Затон, 9
74.7 грн
Аптека оптових цін (Київська 113)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Леся Курбаса, буд. 4-В
74.95 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию