Сторінка 3: Операції на підшлунковій залозі в Одесі

2.5
Послуги гастроентеролога

Другие гастроентерологічні клиники в Одесі

Клініка
    Гастроентерологія, Гінекологія, Інфектологія, Кардіологія, Неврологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Ендокринологія ще
    • Аптека в клініці,
    • Оплата карткою,

Ineo – это клиника «в вашем доме», которая стремится не просто лечить людей, а сделать здоровый образ жизни частью их повседневности. Здесь вы сможете получить медицинскую помощь по таким направлениям как: гинекология, лабораторная диагностика, семейная медицина, терапия и др., заключить декларацию с семейным врачом или терапевтом. Провести комплексное обследование для полной оценки состояния здоровья и своевременного диагностирования заболеваний на бессимптомных стадиях. ще

• Сб: выходной

вул. Космонавтів, 32. На карті

Хаджибейський

Практикуючий лікар
    Гастроентерологія, Гінекологія, Мамологія, Нефрологія, Ортопедія, Педіатрія, Ревматологія, Травматологія, Урологія, Флебологія ще
    • Оплата карткою,

Сучасний апарат експертного класу Samsung HS50 (з функцією компресійної еластографії, кольорового і спектрального допплера). Лікар вищої категорії, досвід 23 роки. Обстеження дорослих і дітей. Без черги. Всі види ультразвукових досліджень ( окрім вагітності), включаючи складні, такі як УЗД судин шиї і голови з допплером, УЗД серця (ехокардіографія), УЗД периферичних нервів, УЗД судин нижніх і верхніх кінцівок (вени + артерії), легень, плевральних порожнин, всіх суглобів ( коліно, плече, лікоть, кисть, стопа, гомілково-ступневий суглоб) і т.д . ще

• Сб: выходной

вул. Малиновського 84 А. На карті

Хаджибейський

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Неврологія, Оториноларингологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія ще
    • Оплата карткою,

Комфортний медичний центр із досвідченими лікарями без черг. Запис онлайн та по телефону. Ідеальний медичний огляд: точно, оперативно, зручно. Якісний та швидкий професійний медогляд будь-якої складності у клініці Complimed. Наші послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, цінуючи свій час. ще

вул. Гагарінське плато, 5/2. На карті

Приморський

Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, УЗ-діагностика
    • Оплата карткою,

Фахівці ALSENA medical clinic допомагають підтримати та відновити здоров'я людини. Цілісно. Уважно. Професійно. Ми переконані, що тіло людини – цілісна система, здатна до самовідновлення. Для нас важливо бути помічниками організму людини. Надаючи медичну допомогу ми прагнемо підтримати його природний ресурс і підібрати виключно необхідні методи лікування для відновлення організму. ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

вул. Інглезі, 2-В. На карті

Київський

Акушерство, Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

ул. Варненская, 2. На карті

Приморський

Клініка
    Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Офтальмологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Ендокринологія ще

ул. 1-го мая, 23. На карті

Одеська обл.

ул. Королева, 17. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Рентгенологія, Травматологія, Урологія, Хірургія ще
    • Оплата карткою,

Into-Sana на Ойстраха — часть одной из крупнейших медицинских организаций Украины. Это новая поликлиника с широким спектром специалистов, дневным стационаром и круглосуточной хирургической помощью ще

• Нд: вихідний

ул. Ойстраха, 28. На карті

Пересипський

Клініка
    Гастроентерологія, Дерматовенерологія, Кардіологія, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

жилмассив «Радужный», 19/2. На карті