Другие дерматологічні клиники в Києві

Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Косметологія, Психотерапія, Сімейна медицина, Урологія, Флебологія, Ендокринологія ще

ANTI AGING CENTER — зупиняє час. З медцентром ті, хто слухає себе і своє тіло. Для кого турбота про здоров'я — це бажання. Бажання спілкуватися з досвідченими експертами, знайти спільну мову зі своїм організмом і знайти гармонію. Бажання ставати кращою версією і залишатися собою через час. Бажання краси і задоволення. І все — через здоров'я ще

• Пн-Сб: 9:00-19:00

вул. Туровська, 32. На карті

Подільський , м.Тараса Шевченка

Клініка
    Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Паркінг,
    • Аптека в клініці,
    • Дитяча кімната,

Медичний центр Печерська «Здравиця» надає поліклінічні послуги та послуги з мініінвазівной хірургії. За рахунок висококласних фахівців, лабораторії, денного стаціонару, лікування в центрі проходить комплексно і якісно. Також в клініці ведеться прийом на англійській мові для іноземних громадян. ще

• Пн: цілодобово
    • Вт-Пт: 7:30-21:00
    • Нд: 9:00-20:00

вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Д. На карті

Печерський

Дерматологія, Косметологія
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Institute Hyalual - це експерт в збереженні і поліпшенні якості шкіри, глобальна компанія, розробник і виробник товарів для естетичної та анти-ейдж медицини. Дослідницькі бази інституту знаходяться в Швейцарії, Великобританії, України, Італії. Клініка Institute Hyalual - це бьюті підрозділ Institute Hyalual в Києві і Харкові, Україна. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Ушинського, 30а. На карті

Солом'янський

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Оториноларингологія, Психологія, Терапія, УЗ-діагностика, Ендокринологія ще
    • Сб: вихідний

вул Кіквідзе 28а. На карті

Печерський , м.Звіринецька, м.Видубичі

Дерматовенерологія, Дерматологія, Косметологія, Фізіотерапія

Клініка передової косметології «Перламутр» — перша косметологічна клініка, що впроваджує у свою роботу новітні апаратні методики омолодження, що успішно застосовуються у США і Європі. У клініці надаються такі унікальні послуги, як: ультразвуковий SMAS-ліфтинг, 3D-мезонитки і кріоліполіз, а також провідні лазерні методики омолодження, корекції фігури та інші косметологічні послуги ще

• Пн-Нд: 10:00-22:00

вул. Щорса, 32 а. На карті

Печерський , м.Печерська

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гастроентерологія, Гомеопатія, Дерматологія, Дієтологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Нетрадиційна медицина, Психологія, Рефлексотерапія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Ендокринологія ще

Медичний центр "Сімейний доктор" являє собою багатопрофільний приватний медичний заклад нового зразка, які надають комплексні послуги в діагностиці та лікуванні захворювань в неврології, ендокринології, дієтології, косметології та інших областях. ще

пр-т Повітрофлотський, 52. На карті

Шевченківський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

Гомеопатія, Дерматологія, Косметологія, Масаж, Стоматологія
    • Сб-Нд: 10:00-18:00

вул. Гончара, 90/92. На карті

Шевченківський , м.Університет

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

У "Медичному центрі Агапіт" на м. Чернігівська пацієнтам надається широкий спектр медичних послуг — консультаційних, діагностичних та терапевтичних. Усі лікарі медичного центру — висококваліфіковані спеціалісти, які регулярно підвищують свій професіоналізм за допомогою навчання. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
    • Вс: 9:00-15:00

вул. Юрія Поправки, 14 а. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Клініка
    Алергологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Логопедія, Масаж, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Старокиївська, 9. На карті

Подільський , м.Політехнічний інститут

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Проктологія, Психотерапія, Репродуктологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Богдана Хмельницького, 16-22. На карті

Шевченківський , м.Золоті ворота

• Хірургічне видалення атероми (кісти сальної залози)