Сторінка 4: Лазерне видалення рубців в Дніпрі

Послуги косметолога

Другие косметологічні клиники в Дніпрі

Практикуючий лікар
    • Паркінг,

Приватний кабінет лікаря-косметолога Анни Мізинової надає найширший спектр послуг з догляду за волоссям, обличчям, тілом, серед яких — процедури, спрямовані на омолодження шкіри, хірургічні методи підтяжки обличчя, плазмоліфтінг, терапія у трихології, програми корекції фігури і багато іншого ще

вул. Філософська 36/38. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна

• Пн-Нд: 8:30-20:00

пл. Дем'яна Бєдного, 11 а. На карті

Косметологія, Масаж

Салон краси SunDreams (СанДрімс) надає послуги висококваліфікованих майстрів за такими напрямкам, як: косметологія, масаж, манікюр і педикюр. У його стінах можна пройти масу корисних і приємних процедур, що відмінно вплине на самопочуття і поліпшить зовнішній вигляд ще

• Сб: вихідний

вул. Баумана, 10. На карті

• Пн-Нд: 9:00-20:00

пр. Дмитрия Яворницкого, 46 а. На карті

Лікувальний діагностичний центр
    Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Гірудотерапія, Гомеопатія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психологія, Реабілітологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Паркінг,

Консультативно-диагностический медицинский центр Ваш доктор предоставляет услуги врачей с высоким профессионализмом по таким направлениям медицины, как гинекология, педиатрия, офтальмология, хирургия, кардиология, косметология и др. В станах данного медицинского центра приветствуется индивидуальный подход к пациентам, а также проводится лечение не болезни, а организма в целом. Лучшие специалисты города, которые проходили стажировку в зарубежных институтах Академии Наук, используют весь свой многолетний опыт и знания для эффективного лечения огромного количества различных заболеваний. ще

пр. Дмитра Яворницького 123 А. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна

• Лазерне видалення рубців
      • Удаление келоидных рубцов (лицо, шея): (до З см)
    В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гастроентерологія, Гомеопатія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Ендокринологія ще
    • Пн-Нд: 8:00-17:00

пр-т ім. Газети «Правда», 96. На карті

Індустріальний

Практикуючий лікар
    Косметологія

У кабінеті апаратної косметології «Перфект» спеціалізуються на процедурах по коригуванню обрисів фігури і обличчя - проведенні RF-ліфтингу, міостимуляції, пресотерапії. Всі процедури проводяться в зоні обличчя, шиї, декольте, живота, стегон. ще

• Сб: вихідний

вул. К. Цеткін, 24. На карті