60% знижки на Чек-ап "Радість батьківства"

Пройдіть Чек-ап зі знижкою – 60%, всього за 800 грн та отримайте чітку картину вашого репродуктивного здоров'я. Наша команда репродуктологів готова допомогти вам вирішити проблеми, що стоять на шляху до вашої довгоочікуваної вагітності.
До кінця акції залишилося
3 днiв
01:41:58
Про акцію

Пройдіть Чек-ап «РАДІСТЬ БАТЬКІВСТВА» зі 60% знижкою!
У жінок з віком знижується здатність завагітніти через зменшення кількості яйцеклітин. Важливо почати контроль репродуктивного здоров’я після 30 років, особливо якщо є плани на материнство.

Які послуги входять до репродуктивного чек-апу «РАДІСТЬ БАТЬКІВСТВА»?

1. Консультація репродуктолога. За результатами консультації буде надано рекомендації щодо подальших кроків, які допомагають виявити можливі проблеми та визначити стратегію лікування або планування вагітності
  2. УЗД фолікулометрія. Допомагає відстежувати ріст і розвиток фолікулів у яєчниках. Це дає змогу визначити оптимальний час для зачаття, виявити день овуляції, оцінити стан яєчників і розвиток фолікулів, а також виявити можливі порушення овуляційного процесу.
  3. Аналіз АМГ (анти-Мюллерів гормон). Аналіз вимірює рівень цього гормону в крові та допомагає оцінити оваріальний резерв — кількість і якість яйцеклітин у яєчниках. Це важливо для розуміння репродуктивного здоров’я, діагностики синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ) та інших порушень, а також визначення можливості успішного зачаття природним шляхом або за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).
Лікарі в акції
Романяк Тетяна Миколаївна