Як не захворіти в Новий рік?

Зовсім не за горами Новий рік і вже зараз більшість людей знаходяться в передчутті ялинки, подарунків і дзвону келихів. На жаль, іноді новорічне свято таїть в собі не тільки веселий настрій, а й серйозну загрозу для нашого здоров'я.

Святковий стіл

Першою небезпекою для нашого організму в Новий рік, є, як не дивно, новорічний стіл. Велика кількість копченої, гострої, жирної і, промасленим в кілька шарів майонезом, їжі є справжнім «торнадо» для нашої підшлункової залози. А додавши до цього ще й алкоголь, ми в рази збільшуємо шанси розвитку гострого панкреатиту. Уникнути розвитку запалення можна, якщо бути помірним в їжі і в вживанні спиртного.

Бенгальські вогні

Щорічно в Новий рік чергові лікарі стикаються з енною кількістю травм і опіків, викликаних бенгальськими вогниками. Даний символ Нового року при необережному з ним зверненні може стати причиною різних за ступенем тяжкості опіків. Особливо небезпечно - потрапляння відлітають іскор бенгальського вогню в очі. Тому будьте обережні, тримайте бенгальський вогонь на відстані витягнутої руки від обличчя і не давайте їх дітям без нагляду.

Похмільний синдром

Не секрет, що ранок після Нового року часто супроводжується різними за ступенем тяжкості похмільним синдромом. Прагнучи привести організм в норму за допомогою кави, чаю або енергетиків - ви ризикуєте загриміти в лікарню з аритмією та іншими серцевими проблемами. Набагато корисніше і для голови і для серця знімати похмільний синдром за допомогою кефіру, томатного соку, трав'яних настоїв.

Довідка DOC.UA: При поганому самопочутті зверніться за допомогою до лікаря-терапевта, записатися до нього на прийом можна тут.

Поширені запитання: