Житомир
ОКОМЕД

ОКОМЕД

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Офтальмологічний кабінет «ОКОМЕД» спеціалізується на комплексному обстеженні та якісному лікуванні зору у дітей. Успішному вирішенню проблем дитячого зору в кабінеті сприяють спеціальні комп'ютерні програми, за допомогою яких проводяться заняття для очей під чуйним контролем медперсоналу. У кабінеті проводиться сучасні апарати, які забезпечують безпеку обстеження і дозволяють з найбільшою точністю перевірити зір
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Євгена Рихлика, 4 , кв 5 , ЖК Вернісаж, зелена секціяна карті
Богунський

Послуги офтальмологічного кабінету «ОКОМЕД»

У кабінеті надаються офтальмологічні послуги, які передбачають консультацію окуліста, комплексне обстеження і виявлення очних захворювань, підбір контактних лінз і окулярів будь-якої складності, ефективне лікування дитячого косоокості, амбліопії, астигматизму, короткозорості, першу офтальмологічну допомогу при небезпечних травмах очей у дорослих і дітей.

Діагностичне обладнання кабінету «ОКОМЕД»

Перелік спеціальних офтальмологічних апаратів:

• діагностичний комплекс (проектор знаків і щілинна лампа, авторефрактометр Huvitz HRK7000);
  • прилад, який відновлює гостроту зору «АМБЛІОКОР» (курс лікування становить 10-25 сеансів по 30 хвилин, проводитися може з 3-х річного віку):
    • лікування короткозорості, астигматизму, далекозорості, усіх форм амбліопії , ністагму, косоокості;
    • реабілітація при глаукомі, дистрофії зорового нерва, сітківки, після оперативного втручання;
  • апарати «Струмочок» - ефективний засіб профілактики і лікування початкової далекозорості, миопического астигматизму і астенопії;
  • Бівізіотренер БВТ-3: виправлення дитячих проблем з очима:
    • розвиток бінокулярного зору;
    • амбліопія;
    • аномальна кореспонденція сітківки;
    • косоокість;
    • функціональна скотома, диплопія;
  • виправлення проблем з очима у дорослих:
    • комп'ютерний зоровий синдром;
    • розвиток фузіонних резервів (не пов'язаних з косоокістю);
    • двоїння при очних судинних захворюваннях;
  • офтальмологічний апарат вакуумного масажу області очей при порушенні акомодації, амбліопії, кератитах, відшаруванні сітківки, глаукомі з відкритим кутом;
  • апарат «АСО» (квантова офтальмотерапія) - біоритмічні, безконтактний вплив квантів світла на орган зору. Клінічні спостереження і випробування показали, що даний метод підвищує імунітет і служить універсальним методом лікування очей, нервової системи і внутрішніх органів;
  • ігрові комп'ютерні програми «Квітка», «EYE», «Павучки-хрестики», «Контур», «Клинок» для профілактики та лікування косоокості, амбліопії і порушень бінокулярного зору.
Юлія 15 Квітень 2024
Гарні враження, хороша клініка
Дарʼя 15 Квітень 2024
Хороша клініка, все було без зауважень
Катерина 25 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре,  обслуговування було на найвищому рівні.
Єлизавета 26 Грудень 2023
Трошки старе приміщення, а так влаштувало все.
Ірина 03 Листопад 2023
Все сподобалось, привітний персонал.