Житомир
Лелека

Відгуки про клініку Лелека

add_box Акушерство Андрологія Венерологія Дерматологія Дієтологія Репродуктологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Лелека», основними напрямами якого є комплексне лікування безпліддя і жіноча консультація, також надає послуги андролога-уролога, сімейного лікаря, дерматовенеролога, дієтолога і ендокринолога. Місія даного медичного закладу - допомогти всім, хто цього потребує, стати батьками за допомогою комплексного підходу до лікування безпліддя. Найскладніші проблеми, які безпосередньо пов'язані з безпліддям, вирішує висококваліфікований персонал, що працює на сучасному обладнанні.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Путятинська, 2на карті
Королевський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
17 відгуків
Анна 03 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Елена 29 Квітень 2020
Это один из лучших врачей. Единственный момент что изменились расценки. Я была у доктора в 2017 году, с тех пор цены подросли.
Інна 02 Грудень 2019
Відношення гарне, приємні лікарі і якісне обслуговування.
Виталий 04 Грудень 2018
Были на приеме у уролога, один раз перед этим были у еще одного, но врач сменился, поскольку больше не работает в клинике. И опять мы записали и пришли, но уже во второй раз нам выписывают только назначения на анализы и УЗИ-диагностику, пока лечения мы еще не получили. Не довольны визитом.
Ольга 05 Липень 2018
Все хорошо, но пришлось ожидать некоторое время приема.
Вікторія 14 Червень 2018
Дорого и не соответствует.
Виктория 24 Квітень 2018
Все хорошо.
Татьяна 10 Квітень 2018
Меня все устраивает.
Дарина 10 Листопад 2017
Отзыв положительный во всем отношении: внимание, сервис, обслуживание, консультация доктора Попович - все очень устроило. Будем обращаться в дальнейшем.
Инна 07 Листопад 2017
Клініка дуже гарна і чиста.