Рівне
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
«Оксфорд Медікал Рівне» — це сучасний медичний центр, який працює за європейськими стандартами. Клініка надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг найвищої якості. Перевагами медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» є: професійний медичний персонал, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, доступні ціни
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 17:00
вул. Грушевського, 26на карті
Центр

Клініка «Оксфорд Медікал Рівне» надає своїм дорослим та маленьким пацієнтам широкий спектр медичних послуг в найрізноманітніших напрямках. Одним з головних пріоритетів клініки є максимально якісне та професійне обслуговування своїх клієнтів.

Відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Рівне:

• флебологія;
  • хірургія;
  • отоларингологія (ЛОР);
  • кардіологія.

Усі фахівці медичного центру мають значний досвід роботи і регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи різноманітні професійні курси, симпозіуми та семінари.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» є сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, що дозволяє точно діагностувати захворювання навіть на ранніх стадіях розвитку, а також провести якісну та швидку терапію захворювання.

Професійні спеціалісти, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступні ціни та комфортні умови — головні переваги діагностики та лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» у місті Рівне.

Наталія 12 Грудень 2023
Лікар, Майструк  Ірина Анатоліївна, мені сподобався. Гарний спеціаліст, дуже детально все пояснила, провела діагностику, все оглянула, все мені показала, пояснювала що ми бачимо і що треба зробити, признала лікування. Все було добре
Вікторія 02 Грудень 2023
Лікарка дуже приємна, зручно комунікувати, ніякого дискомфорту, сервісом та прийомом задоволена. Дякую.
Сергій 15 Листопад 2023
Мирко Тарас Михайлович - гарний лікар хірург, мені дуже сподобалась консультація з ним. Знаходитись у кабінеті лікаря було комфортно та зручно, також я отримав відповіді на всі свої питання.
Ніна 23 Жовтень 2023
В клініці дуже приємний персонал, мені сподобались медичні сестри. В клініку зверталась не до одного лікаря, дуже гарні лікарі, мені є з ким порівнювати, зверталась не в одну клініку. Мені дуже подобається клініка, ходжу в клініку на лікування
Ольга 27 Вересень 2023
Була на консультації у проктолога Кузив Андрія Романовича, візитом залишилась задоволеною - провів процедуру безболісно та усі питання прояснив.