Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

Медичний центр
Гінекологія, Дерматологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія ще

«Оксфорд Медікал Рівне» — це сучасний медичний центр, який працює за європейськими стандартами. Клініка надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг найвищої якості. Перевагами медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» є: професійний медичний персонал, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, доступні ціни ще

• Сб-Нд: 8:00-17:00

вул. Грушевського, 26. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка «Оксфорд Медікал Рівне» надає своїм дорослим та маленьким пацієнтам широкий спектр медичних послуг в найрізноманітніших напрямках. Одним з головних пріоритетів клініки є максимально якісне та професійне обслуговування своїх клієнтів.

Відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Рівне:

• флебологія;
  • хірургія;
  • отоларингологія (ЛОР);
  • кардіологія.

Усі фахівці медичного центру мають значний досвід роботи і регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи різноманітні професійні курси, симпозіуми та семінари.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» є сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, що дозволяє точно діагностувати захворювання навіть на ранніх стадіях розвитку, а також провести якісну та швидку терапію захворювання.

Професійні спеціалісти, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступні ціни та комфортні умови — головні переваги діагностики та лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал» у місті Рівне.

Самусенко Оксана Олександрівна Дуже сподобалась, дуже уважна, все розпитувала і прислухалась, досить привітна. Мені сподобалось

Тетяна, 29.12.2020

Все дуже гарно і лікар хороший. Все влаштовує.

Ірина, 16.06.2020
Дивитися всі відгуки