Стоматологія на Сегедській

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія
  • Паркінг,
  • Аптека в клініці,

Багатопрофільна клініка «Стоматологія на Сегедской» надає повний обсяг послуг для збереження здоров'я, краси зубів. Досвідчені лікарі клініки проводять терапію зубів і пародонту, протезування, корекцію дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями, високоестетичні знімними протезами, профілактичні, гігієнічні заходи, безпечне відбілювання зубів, використовуючи сучасні технології дентальної медицини ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Сегедська, 8. На карті

Приморський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Основою роботи клініки є сервіс і гарантія якості, турбота про пацієнта, професіоналізм, доброзичливість і компетентність кожного члена персоналу.

При першому візиті пацієнтові надається консультація з усіх питань, видам стоматологічної допомоги, послуг і подальше складання плану лікування.

Якість надання стоматологічних послуг забезпечується завдяки застосуванню апаратів і обладнання європейського виробництва.

Послуги багатопрофільної клініки «Стоматологія на Сегедской»

Сервіс клініки охоплює послуги терапевтичної стоматології, ортодонтії, імплантації, естетичні маніпуляції:

• лікування всіх видів дефектів зубів;
  • терапію запалень слизової порожнини рота, ясен;
  • корекція дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями, знімними протезами та ін.

Все хорошо. Доктор, который информирует и бережет своих клиентов.

Артем, 12.01.2021

Все нормально, но дорого. Из-за цены не могу рекомендовать.

Артур, 11.01.2020

Была на приеме, все вроде не плохо. Но за пломбу, заплатила больше. Почему так!

Алена, 11.09.2019

Все прошло хорошо. Единственное, что не устроило, это то, что по месту нет надлежащей техники, что б сделать снимок зубов. Пришлось, пару километров, бежать в другую клинику, там делать, потом возвращаться обратно. И все это с больным зубом, не приятно. Спасибо доктору, что дождался!

Игорь, 01.07.2019

Комфортно и удобно, посоветуют, что и как лучше сделать. Доволен. Начал здесь с запущенными зубами проходить лечение и тут же доведу их до надлежащего состояния.

Бойко Сергей, 06.07.2018
Дивитися всі відгуки