Одеса
«Нефроцентр»‎ Одеса

«Нефроцентр»‎ Одеса

add_box Нефрологія ... ще
У «Нефроцентрі» Одеса надається широкий спектр професійної та експертної медичної допомоги діалізним пацієнтам і пацієнтам з різними захворюваннями нирок. Амбулаторний прийом нефролога проводиться з метою своєчасного виявлення захворювання нирок і їх подальшого лікування.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Люстдорфська дорога, 1на карті
Приморський

У «Нефроцентрі» Одеса проводять діагностику та лікування різних захворювань нирок.

Обладнання клініки:

Для якісного діалізу «Нефроцентр» використовує лише найкраще обладнання від лідерів світового ринку гемодіалізу. Апарати 5008S від компанії Fresenius, система водопідготовки AqwaAplus4000 та сучасна система подачі концентрату CDS.

Переваги і принципи роботи центру:

• Професійний персонал — кваліфіковані медсестри, сертифіковані інженери, лікарі з багаторічним досвідом роботи в діалізі та нефрології, професора і кандидати наук. «Нефроцентр» працює, як одна команда, допомагаючи один одному в різних ситуаціях — від консультації складного пацієнта до проведення процедури.
  • Турбота про комфорт пацієнтів. «Нефроцентр» забезпечує пацієнту повний спектр послуг — від первинної консультації до повноцінного супроводу діалізу. Перебуваючи в центрі пацієнт отримує не тільки якісну медичну допомогу, а й відчуває себе важливою частиною команди.
Валентина 26 Квітень 2024
Добре прийняли нас, візитом задоволені.
Оксана 12 Березень 2024
Сподобалася клініка. Адміністратор на рецепції дуже ввічливий та уважний. Все було супер, при потребі якщо комусь зі знайомих буде потрібна допомога,  буду рекомендувати саме цю клініку.
Наталія 11 Грудень 2023
Мені сподобалось у клініці, дякую. Все підійшло.