Одеса
Приватний кабінет психолога Вікторії Капітоненко

Приватний кабінет психолога Вікторії Капітоненко

Практикуючий лікар
add_box Психологія Психотерапія ... ще
У приватному кабінеті психолога, психотерапевта можна отримати психологічну консультацію або пройти тривалий/короткостроковий курс психотерапії. У приватному кабінеті ведеться кваліфікована робота з різними техніками і методами психотерапії. До базових напрямків роботи, за якими ведеться практика в установі, відноситься гештальт-терапія, системна сімейна і особистісно-центрована психотерапія
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Гераниевая, 8на карті
Приморський

В кабінеті психолога Вікторії Капітоненко аналізують стан пацієнта, виявляють проблеми, з якими потрібно провести роботу і надають найбільш якісну допомогу, пропонують найдосконаліші методи для опрацювання і позбавлення від психологічних труднощів.

Захворювання психологічного характеру, які допомагають долати в приватному кабінеті:

• висока тривожність;
  • депресії;
  • психосоматика;
  • фобії;
  • страх смерті;
  • брак впевненості в своїх силах;
  • страх нав'язливості;
  • порушення контакту в парах і сім'ях;
  • складності в особистому сімейному житті.

Практикуючим лікарем при гострій необхідності здійснюється виїзд на будинок до клієнта, якщо обставини припускають неможливість виходу пацієнта з дому.

Робота, яка ведеться фахівцем в приватному кабінеті:

• консультація психолога, психотерапевта;
  • терапія методом психодрами;
  • особистісно-центрована психотерапія;
  • тілесно-орієнтованої психотерапії;
  • гештальт-терапія.

Сеанс психотерапії або психології допоможе людям, які потрапили в складні життєві ситуації, а також пацієнтам з різними психологічними проблемами. Особливо актуальною буде допомога в разі сімейних конфліктів, страхів, особистісних, вікових, адаптаційних кризових станах, психосоматики.

Аліна 21 Грудень 2023
Сподобався візит до клініки.
Анастасия 17 Вересень 2018
Уютно.