Одеса
Likarium – клініка відновлення здоров'я

Ціни клініки Likarium – клініка відновлення здоров'я

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Оториноларингологія Психотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
LIKARIUM – це лікарі з багаторічним практичним досвідом у сфері відновлення фізичного здоров'я та душевного спокою. Лікування неврологічних станів всіх видів та утруднень. Профілактика та лікування захворювань ендокринної системи. Лікування захворювань серцево-судинної системи. Діагностика та лікування жіночих захворювань, лор-органів у дітей (від 14 років) та дорослих, фобій, страхів, панічних атак, тривожних розладів та інше. Усі види сучасних ультразвукових досліджень та методів функціональної діагностики. Усі види фізіотерапевтичного лікування, індивідуальні програми реабілітації. Всі види класичного ручного та лікувального масажу.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Генуезька, 1/2на карті
Приморський
Наведений нижче прайс-лист є неповним, і представлений для загального ознайомлення з цінами клініки. Точну вартість необхідних послуг Вам озвучить оператор нашого колл-центру при підтвердженні запису.
Гастроентерологія
Гінекологія