Миколаїв
Приватний кабінет психотерапевта Крапівіна С. А.

Приватний кабінет психотерапевта Крапівіна С. А.

Практикуючий лікар
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Головними напрямками терапевтичної діяльності медичного кабінету лікаря - психіатра Крапивіна Сергія Олександровича є діагностика, психотерапія, медикаментозне лікування і профілактика афективних, харчових, невротичних та інших розладів.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв України, 71на карті
Центральний

У приватному медичному кабінеті лікаря психотерапевта Сергія Олександровича проводять діагностику та лікування невротичних, тривожно - депресивних і інших психічних розладів у пацієнтів.

Також лікар проводить консультування хворих, як індивідуальні, так і сімейні, вирішує психологічні проблеми і конфлікти, коригує емоційні стани. За бажанням клієнта виїзджає додому до пацієнта.

У своїй роботі Крапивін Сергій застосовує стандарти і протоколи, затверджені МОЗ України, а також практикує американські і західноєвропейські підходи в діагностиці та лікуванні психічних захворювань (когнітивно - поведінкова терапія) і широко застосовує арттерапію.

Лікар уникає призначення непотрібних препаратів і має індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

У приватному кабінеті психотерапевта основними напрямками лікування є:

• афективні розлади - маніакальні стани, депресії, біполярні афективні розлади і ін .;
  • неврози (невротичні розлади) - панічні атаки, обсесивно-компульсивні розлади, фобії;
  • розлади харчової поведінки (булімія, анорексія);
  • шизофренічні розлади - шизофренія, маячний розлад, шизоафективний розлад, реактивні психози;
  • конфлікти психологічного характеру (страх смерті, ізоляція / самотність, відповідальність / вибір та ін);
  • інші розлади поведінки і психіки.
Юлия 17 Квітень 2018
Очень комфортно, нам все понравилось.
Владимир 11 Лютий 2017
Пришли в назначенное время, практически не ждали,доктор встретил нас. Кабинет просторный светлый.