Кривий Ріг
Центр слуху Беттертон

Центр слуху Беттертон

add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр «Беттертон» пропонує комплексну діагностику слуху, підбір індивідуально розроблених слухових, а також голосоутворюючих апаратів. У центрі слуху пацієнти можуть придбати апарати від світового лідера слухової індустрії. «Беттертон» має ексклюзивні партнерські відносини з компанією «StarkeyHearing Technologies» (США), ROMET (США), DETAX (Німеччина)
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Лермонтова, 29 (біля ТЦ Бульвар)на карті
Центрально-міський

У сучасному центрі слуху «Беттертон» пацієнти можуть отримати всебічну допомогу за оториноларингологічним профілем, пройти комплексну діагностику порушень функції вуха, підібрати методи корекції слуху.

Послуги центру слуху

У центрі «Беттертон» представлені такі послуги:

• консультації фахівців;
  • аудіометричне дослідження із тональної порогової та мовної аудіометрії, тимпанометрії, імпедансометрії, відеотоскопії;
  • всебічна діагностика слуху;
  • підбір, налаштування слухових апаратів;
  • виготовлення вушних вкладишів, гідроплагів, спеціальних захисних берушів;
  • виготовлення апаратів для корекції слуху у США, створених на основі 3D зліпка вушного каналу;
  • гарантійне, післягарантійне обслуговування слухових апаратів.

У даному центрі досвідчені фахівці займаються підбором апаратів від американського виробника: для слуху (Starkey Hearing Technologies), голосоутворення (електронна гортань, ларингофон Romet). Спеціалізована гортань дозволяє тим пацієнтам, яким видалили частину або всю гортань у результаті її пошкодження, діагностувати рак горла та відтворювати зв'язне мовлення.

Обладнання клініки

Клініка заручилася іноземним партнерством виробників товарів із слухової індустрії.  Ексклюзивна дистрибуція апаратів здійснюється центром слуху від таких компаній, як:

• Starkey Hearing Technologies - лідер із виробництва вузькопрофільних товарів слухової індустрії;
  • Romet - американський виробник голосоутворюючих апаратів, які представлені на світовому ринку з 1979 року;
  • Detax - провідна європейська компанія, що спеціалізується на виготовленні отопластичних матеріалів німецької якості.
Анжеліка 08 Липень 2023
Все що було потрібно, я отримала, тепер через півроку, планую візит ще.
Светлана 24 Лютий 2021
Очень нравиться этот центр. Очень уютная обстановка. Рекомендую. Юлия Александровна, очень хороший специалист.
Анатолий 09 Лютий 2021
Уютно, тепло, хорошая атмосфера. Приятная и милая девушка администратор.
Анатолий 26 Січень 2021
Уютная клиника и обходительный персонал.