Кривий Ріг
Трихологічний центр LESYA

Трихологічний центр LESYA

add_box Дерматологія Косметологія Трихологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Трихологічний центр Lesya – це сучасний заклад, що пропонує широкий спектр послуг з догляду за волоссям, шкірою голови та обличчям. Наша команда кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи використовує лише найсучасніші методи та високоякісні матеріали, щоб гарантувати вам найкращий результат
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Комерційна 1на карті
Центрально-міський
0.0

Трихологічний центр Lesya – це сучасний заклад, що пропонує широкий спектр послуг з догляду за волоссям, шкірою голови та обличчям. Наша команда кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи використовує лише найсучасніші методи та високоякісні матеріали, щоб гарантувати вам найкращий результат.

У трихологічному центрі LESYA ми:

• Допомогаємо  позбутися проблем з волоссям та шкірою голови, таких як випадіння волосся, лупа, псоріаз, себорейний дерматит та інші.
  • Підібраємо індивідуальну програму догляду за вашим волоссям, яка допоможе йому стати сильним, блискучим та здоровим.
  • Пропонуємо широкий спектр косметологічних послуг, які допоможуть вам підкреслити вашу природну красу та зберегти молодість шкіри.
  • Ствоюємо затишну та приємну атмосферу, щоб ви могли розслабитися та отримати максимум задоволення від процедур

Трихологічний центр Lesya має ліцензію Міністерства охорони здоров'я України, що гарантує високий рівень та безпеку наших послуг.

Наші послуги:

Реабілітаційно-трихологічні послуги:

• комп'ютерна діагностика волосся та шкіри голови
  • реабілітація шкіри при псоріазі
  • реабілітація шкіри при себорейному дерматиті
  • вирішення проблем лупи
  • відновлення\стимулювання росту волосся
  • ін'єкційна мезотерапія та плазмотерапія
  • апаратне стимулювання росту волосся

Косметологічні послуги:

• Чистки обличчя
  • Пілінги обличчя (хімічні)
  • Мікродермабразія (механічний пілінг)
  • Карбоксітерапія
  • Доглядові процедури
  • Мікрострумова терапія
  • Масаж обличчя

Перукарські послуги:

• безпечне фарбування
  • фарбування всіх технік
  • сучасні укладки та стрижки
  • процедури для відновлення волосся
  • лікування волосся