Клініка Стоматологічна династія на м. Осокорки

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

«Стоматологічна Династія» - сучасна клініка, в якій використовуються кращі світові технології. Клієнтам надаються усі можливі стоматологічні та діагностичні послуги. Інноваційні методики, унікальне високотехнологічне обладнання і професіоналізм персоналу допомагають вирішити навіть найскладнішу ситуацію ще

• Нд: вихідний

вул. Княжий Затон, 16 д. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Отримати якісне стоматологічне лікування з гарантією можна в клініці «Стоматологічна династія» на м. Осокорки. Кращі технології, інноваційне обладнання та кваліфіковані лікарі, що працюють в клініці, забезпечать вам здорову і сяючу посмішку!

З якою б стоматологічної проблемою ви б не прийшли, ви на власному досвіді переконаєтеся, що фахівці клініки «Стоматологічна династія» зуміють впоратися з цим завданням, підібравши кілька варіантів лікування, з яких ви виберете найбільш прийнятний для вас.

Завдяки тому, що розвиток клініки «Стоматологічна династія» включає постійне підвищення кваліфікації її лікарів на спеціальних тренінгах, семінарах та конференціях, ви можете бути впевнені в тому, що вашою посмішкою займаються кращі професіонали.

У клініці «Стоматологічна династія» на м. Осокорки ви можете отримати наступні послуги:

• лікування карієсу будь-якої складності;
  • реставрацію зубів, включаючи художню;
  • фторування зубів;
  • ендодонтичне лікування;
  • чистку зубів ультразвуком, піскоструйним апаратом;
  • лікування ясен апаратом «Vector»;
  • відбілювання зубів Zoom II, Opalescense;
  • установку прикрас на зубну емаль;
  • шинування зубів при їх рухливості;
  • операції по збереженню зуба;
  • операції з корекції вуздечки губ і язика;
  • клаптеві операції при пародонтиті;
  • імплантацію зубів;
  • установку вінірів і люмінірів;
  • установку керамічних вкладок і накладок;
  • установку коронок (металокераміка, кераміка);
  • протезування на імплантати;
  • установку бюгельних протезів;
  • установку елайнерів, ретейнерів, брекет-систем;
  • КТ, цифровий рентген і ортопантомограма;
  • лікування під час медикаментозного сну.

Приходьте в клініку «Стоматологічна династія» на м. Осокорки і скористайтеся всіма перевагами передової стоматології!

Все было комфортно и удобно. Приятное обслуживание.

Валерия, 01.03.2018

Люди пришли позже меня, но зашли раньше. На меня вообще не обращали никакого внимания.

Виктор, 03.02.2016
Дивитися всі відгуки