Акції в клініці Doctor Home, медичний центр на вул. Данченка

add_box Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Doctor Home - це медичні послуги вдома та в клініці за доступними цінами! Основна спеціалізація - це надання первинної медичної допомоги вдома. До ваших послуг: педіатр, терапевт, медсестра, невропатолог, отоларинголог (ЛОР), хірург, ендокринолог, ортопед, дерматолог. Медичний центр постійно розширює перелік своїх фахівців, щоб Ви мали можливість отримати консультацію вдома/в клініці/ онлайн з будь-якого питання про своє здоров'я чи здоров'я Ваших близьких!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
Подільський

CHECK-UP з УЗД "Здоров'я печінки"

50103507грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з УЗД "Здоров'я підшлункової залози"

35352475грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з УЗД "Здоров'я сечового міхура"

27801946грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з УЗД "Здоров'я простати"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який дає найточнішу інформацію про стан здоров’я та дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Відсутність регулярних проф.оглядів призводить до того, що у 70% пацієнтів рак простати діагностують вже на 3-й та 4-й стадії. Але існує й безліч інших захворювань простати, які перший час можуть протікати й безсимптомно (кіста, простатит, аденома простати та інші), але саме своєчасна діагностика здатна допомогти прискорити одужання та запобігти виникненню ускладнень та негативних наслідків для організму.

33302331грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP "Скринінг статевих інфекцій"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно*, адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Найчастіше статеві інфекції проявляються через 2-7 днів після зараження, але іноді перші симптоми патології можуть з’явитися через 1-2 місяці.

30702456грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP "Цукровий діабет ІІ типу"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно*, адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Якщо у вас з'явилась спрага, загальна слабкість без особливої причини, збільшення ваги, сухість шкіри, хронічна втома, погане загоєння ран - це першопричини негайного звернення до лікаря.

24551964грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з ЕКГ "Ризик серцево-судинних захворювань"

22501575грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP "Скринінг Гепатиту В та С"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно*, адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Вірусні гепатити В і С надзвичайно небезпечні. Близько 80% випадків цирозу зумовлено саме цими типами вірусних гепатитів. Вчасне діагностування вірусних гепатитів є дуже важливим, оскільки завдяки розпочатому лікуванню можна запобігати розвиткові захворювання та серйозних уражень печінки.

17501400грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з Холтером ЕКГ "Аритмія, перебої в серці"

61204284грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP "Біль у суглобах"

20701656грн

CHECK-UP "Біохімія крові"

23001840грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP з УЗД "Здоров'я молочної залози"

27701939грн
Дарницький м.Позняки

CHECK-UP "Надлишкова маса тіла"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно*, адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Надлишкова вага - це хронічне захворювання, що характеризується підвищенним рівнем жирових відкладень і призводить до метаболічних, соматичних та нейрорегуляторних проблем. Якщо ви маєте зайву вагу - невідкладайте візит до лікаря і пройдіть повне обстеження організму.

45503640грн

CHECK-UP "Здорове серце"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно*, адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Якщо Ви відчуваєте задишку, болі в ділянці серця, часте серцебиття, підвищення тиску, або якщо вам виповнилось 45 років - рекомендуємо обов’язково перевірити своє серце.

27802224грн

CHECK-UP "Щитоподібна залоза"

діє до 31.12.2024

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який має проводитись регулярно адже дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Особлива увага до здоров’я щитоподібної залози пов’язана з наслідками вибуху на Чорнобильській АЕС в 1986 році. Якщо ви відчуваєте часте серцебиття, маєте підвищену пітливість, втомленість, сонливість - обов'язково зверніться до лікаря, аби пройти комплексне обстеження.

22801824грн
Філії мережі