CHECK-UP "Біль у суглобах"

Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який дає найточнішу інформацію про стан здоров’я та дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі.
До кінця акції залишилося
183 днiв
19:05:29
Про акцію

Біль у суглобах відчуває майже кожна 4-а людина, старша 25 років.
Загалом, 1,71 мільярда осіб у світі страждає від порушень та захворювань кістково-м'язової системи
Така невтішна статистика ВООЗ спонукає не оминати перші прояви хвороби, та якнайшвидше реагувати на них, аби уникнути ускладнень та інвалідності через тяжкі форми захворювань!
Біль у суглобах - може виникати при багатьох гострих і хронічних захворюваннях, як вірусних (грип, вітряна віспа), так і хронічних (холецистит, тонзиліт, артрит, артроз, онкопатологія).
Тимчасове зняття болю в суглобах може бути досягнуто за допомогою знеболюючих та протизапальних засобів, але найефективніший метод лікування - це усунення причин захворювання.

Для своєчасної діагностики хвороби, потрібен правильний чек-ап, який надасть вичерпну інформацію про стан здоров'я та допоможе лікарю обрати правильний шлях до лікування!

Профільний чек-ап "Біль у суглобах" складається з ключових необхідних досліджень:

• загальний аналіз крові з формулою
  • антистрептолізин-О
  • ревматоїдний фактор
  • С-реактивний білок
  • сечова кислота
  • вітамін D загальний
  • кальцій

Таке обстеження доступне до проведення не лише у клініках Doctor Home, а й просто у Вас вдома!

Робимо складні речі простими та зрозумілими, аби берегти Ваше здоровʼя та час!

Вас може зацікавити