Харків
Клініка ментального здоров’я Dr. Isaenko

Клініка ментального здоров’я Dr. Isaenko

Клініка
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
Приватна клініка ментального здоров'я психіатра, психотерапевта Ісаєнко Світлани Володимирівни надає допомогу пацієнтам з різними розладами психіки. Лікарі центру зможуть запропонувати: консультативний прийом, УЗД-діагностику, лікувальний масаж та інші послуги
add_box Психіатрія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка, 133на карті
Київський
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Генерала Шаповала, 2на карті
Солом'янський м.Вокзальна

Клініка ментального здоров'я Dr. Isaenko це медичний заклад, який спеціалізується на професійній медичній допомозі пацієнтам, які зіткнулися з різними розладами психіки та психологічними проблемами.

Напрями

У медцентрі доктора Ісаєнко надають допомогу в таких напрямках, як:

• психіатрія;
  • психотерапія.

Фахівці

У центрі працюють кваліфіковані лікарі з вищою медичною освітою.  Вони постійно підвищують свої навички роботи за допомогою різних навчальних курсів, семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій.  Це дозволяє фахівцям застосовувати сучасні методики лікування, які позитивно впливають на здоров'я пацієнтів.

Послуги

У клініці можна скористатися такими послугами як:

• консультація профільного спеціаліста;
  • лікування невротичних і тривожних розладів;
  • лікування депресії;
  • лікування панічних атак;
  • лікування неврозів, фобій і параноїдальних ідей;
  • УЗД серця;
  • УЗД черевної порожнини;
  • УЗД шиї;
  • УЗД судин;
  • УЗД щитовидної залози;
  • цілодобовий стаціонар.

Перевага приватної клініки анонімність, конфіденційність, мультимодальний підхід, допомога 24/7.

Христина 10 Вересень 2024
В клініці працює привітний персонал.
Дмитро 03 Вересень 2024
Клініка влаштувала, я задоволений, дякую.
Анастасія 30 Серпень 2024
У клініці все було добре. Лікарі та медперсонал професійно ставляться до своєї роботи. Надали увесь спектр медичних послуг якісно. Повністю залишилися задоволена візитом. Дякую.
Єлизавета 06 Липень 2024
В клініці все організовано, всі документи видавали на ресепшен, лікар не займався роздруком документів, це сподобалося
Артемій 06 Липень 2024
В клинике все организовано, хорошо, прием вовремя, накануне напомнили о приеме, это помогает