Кам'янське

Акції в мережі клінік Оксфорд Медікал Кам’янське

add_box Дерматологія Неврологія Оториноларингологія Педіатрія Проктологія Терапія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Кам'янське» надає професійні послуги різних медичних напрямків для дорослих та дітей. У клініці можна отримати консультації досвідчених спеціалістів, пройти діагностику та здати необхідні лабораторні аналізи. Центр має високотехнологічне обладнання у кожному відділенні.
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 16:00
Без района
add_box Гінекологія Неврологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00

-10% НА ПОСЛУГИ МЦ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

-10% НА ПОСЛУГИ МЦ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

0грн

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА + ЦИТОЛОГІЯ + УЗД

діє до 31.12.2024

«Оксфорд Медікал Кам’янське пропонує скористатись вигідною пропозицією: Консультація гінеколога + цитологія + гінекологічне УЗД – 850 грн

850грн

СHECK-UP "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я"

діє до 31.12.2024

Дорогі жінки! Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам скористатися вигідною пропозицією Сheck-Up «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні гінекології. Лікарі гінекологи нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up один або два рази на рік.

24001600грн

CHECK-UP «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я»

діє до 31.12.2024

Дорогі чоловіки! Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам скористатися пропозицією Сheck-Up «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні урології. Лікарі урологи нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.

14951000грн

CHECK-UP «ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я»

діє до 31.12.2024

Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'нське" пропонує вам скористатися пропозицією Сheck-Up «ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні педіатрії. Дитячі лікарі клініки "Оксфорд Медікал Кам'нське" рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.

19341434грн

CHECK-UP "ЗАГАЛЬНИЙ ТЕРАПЕВТИЧНИЙ"

діє до 31.12.2024

Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам зробити Check-Up свого здоров'я у відділенні терапії. Лікарі терапевти нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.

15801100грн