Ірпінь
Comfort Clinic (Комфорт Клінік)

Comfort Clinic (Комфорт Клінік)

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія ... ще
Comfort Clinic - медичний центр, який надає широкий спектр діагностичних і лікувальних послуг. Клініка має сучасне обладнання та комфортні умови для прийому дорослих і маленьких пацієнтів. В Comfort Clinic працюють висококваліфіковані фахівці різних медичних напрямків
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Ірпінь, вул. Західна, 6на карті
Без района
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Ірпені:
Doctor24
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
м. Ірпінь вул. Соборна 9
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ірпінь
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Університетська 2/1 корп.3
ПУЛЬС в м. Ірпінь
add_box Гінекологія Дерматологія Оториноларингологія Педіатрія Терапія УЗ-діагностика
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 16:00
вул. Г. Сковороди 23
Центр хребта Respine
add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Вертебрологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 19:00
вулиця Українська, 82
Без района

Медичний центр Comfort Clinic - це ефективність, якість, доступність і комфорт.

У клініці працюють висококваліфіковані фахівці, які регулярно відвідують профільні курси, семінари та майстер-класи, ніж постійно підвищують якість своїх послуг. Лікарі клініки люблять свою професію і з увагою і турботою ставляться до кожного пацієнта.

Для якісного прийому на одного пацієнта виділяється достатня кількість часу, щоб максимально йому допомогти.

В Comfort Clinic призначають тільки ті дослідження, які необхідні в даній клінічній ситуації - нічого зайвого!

Comfort Clinic регулярно проводить акції для своїх клієнтів і комплексні послуги, що дозволяють знизити вартість лікування.

Клініка оснащена сучасним обладнанням експертного класу кращих світових виробників.

Послуги клініки Comfort Clinic:

• Консультації фахівців
  • Всі види лабораторних досліджень
  • УЗД
  • ЕКГ
  • Лікувальний масаж для дорослих
  • Кольпоскопія
  • Дерматоскопія тощо.

Адміністрація клініки підбирає максимально зручний час для Вашого візиту в клініку, щоб лікування було ефективним і комфортним.

Діана 10 Листопад 2023
Клініка комфортна, персонал привітний, гарно зустріли
Наталія 29 Травень 2023
все сподобалось
Оксана 31 Жовтень 2020
Хорошее обслуживание, очень комфортно там находится. Все понравилось
Анастасія 06 Жовтень 2020
Замечательная клиника, я опоздала, но меня без проблем приняли, я была очень счастлива и довольна. Буду теперь обслуживаться только в данной клинике.
Мария 07 Серпень 2020
Очень понравилось в клинике, очень понравился доктор! Врач очень внимательный профессионал! Я довольна! Если вдруг понадобится - буду обращаться в эту клинику!