Дніпро
Медичний центр «НАОМІ» на Соборній

Медичний центр «НАОМІ» на Соборній

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «НАОМІ» піклується про здоров’я та красу кожного. Штат висококваліфікованих спеціалістів з вищою та середньою медичною освітою. Прийом ведуть лікарі вищої категорії такі як: дерматологи, акушер-гінекологи, сімейний лікар, лікарі-косметологи, косметологи-естетисти, лікарі УЗД.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 18:00
площа Соборна, 7на карті
Соборний
0.0

Слоган нашого центру: «Краса має бути здоровою!».

Місія нашої компанії: поєднання гарного сервісу та бездоганної якості медичних послуг.

Медичний центр «NAOMI» - це сучасна медична клініка, основними напрямками діяльності котрої є: гінекологія, УЗД, дерматологія, дерматокосметологія, трихологія, косметологія, лікарська косметологія (ін’єкційні методики такі як контурна пластика, ботокс, мезотерапія), лазерна медицина в гінекології, дерматології та косметології, лабораторна діагностика з партнерами Сінево, CSD, Dila, лазерна епіляція.

Медичний центр NAOMI володіє сучасним обладнанням та використовує передові методи діагностики та лікування. Весь медичний персонал клініки - кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. Також клініка пропонує онлайн-консультації з лікарем, що значно зручно у сучасному світі. Крім того, Медичний центр «NAOMI» забезпечує комфортні умови перебування для пацієнтів, має затишний приймальний пункт та сучасний інтер'єр. Загалом, Медичний центр «NAOMI» - це досвідчена медична установа, яка забезпечує високу якість медичного обслуговування для своїх пацієнтів.

Філії мережі
Все клініки