Запоріжжя

Стоматологи в районах Вознесеновский

Лікар Стоматолог Задесенець Марія Миколаївна на Doc.ua
Консультація від100 грн
Марія Миколаївна проводить необхідні профілактичні, терапевтичні, ортопедичні процедури. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ротової порожнини, щелепних патологій
Лікар Стоматолог Ганжа  Євген  Миколайович на Doc.ua
Консультація від100 грн
Євген Миколайович спеціалізується на стоматології. Проводить лікування, відновлення, реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Головко  Руслан  Сергійович на Doc.ua
Консультація від100 грн
Руслан Сергійович - спеціалізується на стоматології. Проводить терапевтичне лікування зубів. Володіє методиками реставраційної стоматології. Також лікар займається протезуванням, хірургічним лікуванням в соматології. Руслан Сергійович відвідує майстер-класи з реставраційної стоматології, ендодонтії та ортопедії, терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології.
Лікар Стоматолог Уварова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює за такими напрямками, як стоматологія дитяча і терапевтична, усуває карієс, глосит, зубний камінь і т.д. До кожного маленького пацієнта намагається знайти індивідуальний підхід, щоб лікування проходило якомога ефективніше.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бердецька Ірина Валеріївна на Doc.ua
Спеціалізується на позбавленні від патологій прикусу, деформацій зубних рядів, використовуючи незнімні апарати (елайнери, брекет-системи), знімні апарати (пластинки).
Лікар Стоматолог Усенко Ігор Васильович на Doc.ua
Лікар стоматолог, ортопед, терапевт, проводить лікування і протезування зубів, виконує такі процедури, як реставрація, тотальна реабілітація зубів, мікропротезування, підготовчі маніпуляції під час протезування та ін.
Лікар Стоматолог Дем'янова Ірина Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює в напрямку «Стоматологія терапевтична», спеціалізуючись на проведенні лікування і відбілювання зубів, усунення пародонтозу, гігієни і профілактики. В роботі використовує інноваційне обладнання, яке забезпечує максимально позитивні результати лікування.
Лікар Стоматолог Шестопалова Валентина Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, працює за такими напрямками стоматології, як відбілювання зубів, лікування пародонтозу, стоматиту, карієсу, глоситу, займається їх профілактикою, а також компетентна в питаннях гігієни порожнини рота.
Лікар Стоматолог Ташенов Олександр Кайратович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, проводить «запечатування» фісур, глибоке фторування, лікування молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, лікування без бормашини (при необхідності).
Лікар Стоматолог Сопільняк Галина Анатоліївна на Doc.ua
4.5
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, проводить глибоке фторування, «запечатування» фісур, при необхідності лікування без бормашини.
Показати ще 10 Лікаріautorenew