Запоріжжя

Дитячі Стоматологи в Запоріжжі

Лікар Стоматолог Уварова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює за такими напрямками, як стоматологія дитяча і терапевтична, усуває карієс, глосит, зубний камінь і т.д. До кожного маленького пацієнта намагається знайти індивідуальний підхід, щоб лікування проходило якомога ефективніше.
Лікар Стоматолог Сушко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням карієсу, гінгівіту, зубного каменю і ін., дає рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Проводить глибоке фторування, лікування без бормашини (при необхідності) для уповільнення каріозного процесу.
Лікар Стоматолог Ташенов Олександр Кайратович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, проводить «запечатування» фісур, глибоке фторування, лікування молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, лікування без бормашини (при необхідності).
Лікар Стоматолог Сопільняк Галина Анатоліївна на Doc.ua
4.5
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, проводить глибоке фторування, «запечатування» фісур, при необхідності лікування без бормашини.
Лікар Стоматолог Федусенко Алла Іванівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, досвід роботи більше 35-ти років дозволяє успішно лікувати карієс, різні ускладнення даного захворювання, хвороби пародонту, а також проводити художні реставрації.
Лікар Стоматолог Захаренко Марина Олегівна на Doc.ua
Спеціалізується на зняття зубних відкладень, процедурах естетичної стоматології (відбілювання, прикраса, реставрація), лікуванні каріозних уражень зубів (пульпіту, карієсу, періодонтиту), профілактичних процедурах у вагітних, дітей, дорослих, Пародонтологічне лікування.
Лікар Стоматолог Юрченко Олексій Леонідович на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря-стоматолога - стоматологія терапевтична і дитяча, в рамках якої він працює з пацієнтами, що страждають від таких захворювань, як карієс, глосит, гінгівіт, глосит, стоматит та ін. При необхідності, займаючись лікуванням дітей, не використовує бормашину.
Лікар Стоматолог Бервенов Андрій Миколайович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог, працює по такому напрямку, як дитяча терапевтична стоматологія, займається лікуванням карієсу, зубного каменю, гінгівіту і ін. При необхідності використовує лікування без бормашини, щоб уповільнити каріозний процес.
Лікар Стоматолог Шкарупило Альона Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, спеціалізується на стоматології терапевтичної та дитячої, проводить художні реставрації, а також успішно лікує карієс, ускладнення даного захворювання, хвороби пародонту.