Запоріжжя

Дитячі Стоматологи в Запоріжжі

Лікар Стоматолог Уварова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює за такими напрямками, як стоматологія дитяча і терапевтична, усуває карієс, глосит, зубний камінь і т.д. До кожного маленького пацієнта намагається знайти індивідуальний підхід, щоб лікування проходило якомога ефективніше.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ніколенко Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортодонт, працює з дітьми, проводить установку металевих і пластикових систем брекетів, а також керамічних і сапфірових. Спеціалізується на виправленні деформації зубів і неправильного прикусу.
Лікар Стоматолог Сушко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням карієсу, гінгівіту, зубного каменю і ін., дає рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Проводить глибоке фторування, лікування без бормашини (при необхідності) для уповільнення каріозного процесу.
«Діти-Квіти» на вул. Новокузнецькій
вул. Новокузнецька, 20ана карті
Коммунарский
Лікар Стоматолог Ташенов Олександр Кайратович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, проводить «запечатування» фісур, глибоке фторування, лікування молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, лікування без бормашини (при необхідності).
4.5
Лікар Стоматолог Сопільняк Галина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, проводить глибоке фторування, «запечатування» фісур, при необхідності лікування без бормашини.
Лікар Стоматолог Федусенко Алла Іванівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, досвід роботи більше 35-ти років дозволяє успішно лікувати карієс, різні ускладнення даного захворювання, хвороби пародонту, а також проводити художні реставрації.
Лікар Стоматолог Захаренко Марина Олегівна на Doc.ua
Спеціалізується на зняття зубних відкладень, процедурах естетичної стоматології (відбілювання, прикраса, реставрація), лікуванні каріозних уражень зубів (пульпіту, карієсу, періодонтиту), профілактичних процедурах у вагітних, дітей, дорослих, Пародонтологічне лікування.
Nota Bene (Нота Бене)
вул. Героїв Сталінграда, 16на карті
Олександрівський
Лікар Стоматолог Щипанов Юрій Вікторович на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить лікування карієсу, в тому числі молочних зубів, а також ускладнень даної хвороби, дає рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Бореться з такими проблемами, як глосит, стоматит, періодонтит, пародонтоз, зубний камінь.
Лікар Стоматолог Юрченко Олексій Леонідович на Doc.ua
Спеціалізація даного лікаря-стоматолога - стоматологія терапевтична і дитяча, в рамках якої він працює з пацієнтами, що страждають від таких захворювань, як карієс, глосит, гінгівіт, глосит, стоматит та ін. При необхідності, займаючись лікуванням дітей, не використовує бормашину.
Лікар Стоматолог Бервенов Андрій Миколайович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по такому напрямку, як дитяча терапевтична стоматологія, займається лікуванням карієсу, зубного каменю, гінгівіту і ін. При необхідності використовує лікування без бормашини, щоб уповільнити каріозний процес.
«Діти-Квіти» на вул. Новокузнецькій
вул. Новокузнецька, 20ана карті
Коммунарский
Показати ще 2 Лікаріautorenew