Психологи в мікрорайоні Сирець

Лікар Психолог Семенцул Вікторія Едуардівна на Doc.ua
Консультація від1300 грн
Проводить сімейне, індивідуальне консультування, працює з такими станами - почуття провини, нереалізованість, заниженою/завищеною самооцінкою і ін. Також допомагає при конфліктах між партнерами, між поколіннями сім'ї, конфліктах на роботі. У роботі віддає перевагу екзистенційному, клієнт-центрованому, тілесно-орієнтованому, когнітивному методам.
Лікар Психолог Микитюк  Юлія  Сергіївна на Doc.ua
Консультація від1200 грн
Лікар Психіатр, Психолог Стефановська  Дар'я  Едуардівна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Лікар займається лікуванням депресій, психологічних травм, ПТСР, гострої реакції на стрес, розладів харчової поведінки (анорексія/булімія/компульсивне переїдання). Проводить психологічну підготовку до операції та періоду реабілітації, психологічний супровід при лікуванні онкодіагнозів різної етіології, підготовку до пологів та супровід під час пологів.
Лікар Психолог Коцан  Дана  Андріївна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Завжди подобалось досліджувати своє життя, вчитись долати деякі труднощі та шалено тішитись радощам. Але ж не всі проблеми людина здатна вирішувати самотужки. Психологічні проблеми не виключення. Праця над собою, це завжди важко. Психотерапія є довгою та тернистою, бо це не пігулка. Шлях роботи над собою є довгим, але він того вартий. Тут чудово впишеться мій улюблений вислів: «Чим тяжча боротьба , тим величніша перемога». І це перемога над самим собою. Головне віра та бажання. Працюючи лікарем-психологом та психотерапевтом, з кожним днем усвідомлюю те, що важливо розуміти причину та наслідок проблем, їх вивільнення. Отож, взявши на себе велику відповідальність в допомозі людям бачити себе в гармонії із світом, змінювати стиль життя, власну поведінку , наповнювати яскравими фарбами кожен день, саме це і є моїм покликанням та великою цінністю.
Лікар Психолог Кіріліч Каріна Марінівна на Doc.ua
Консультація від1500 грн
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Лікар Психолог, Гіпнотерапевт Капустіна  Юлія  Анатоліївна на Doc.ua
Спеціаліст працює з такими питаннями, як батьківсько-дитячі стосунки, стосунки в парі, проблеми із зачаттям (психологічна безплідність), адаптація до вагітності/батьківства, ранній розвиток, незадоволеність власним життям, тривожність, бажання все контролювати і невміння розслаблятися, образи, самооцінка/самоцінність.
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт Шевченко Лілія Анатоліївна на Doc.ua
Лілія Анатоліївна здійснює телефонне консультування кризових станів, надає психологічну допомогу пацієнтам. Займається комплексним лікуванням в амбулаторних умовах, як медикаментозного, так і психотерапевтичною інтервенцією. Лілія Анатоліївна автор 48-ми наукових робіт і 2-х авторських свідоцтв.