Розклад на:
Врач: Семенцул Вікторія Едуардівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Семенцул Вікторія Едуардівна

57 відгуків 14 лет опыта
  • років досвіду, 14

Проводить сімейне, індивідуальне консультування, працює з такими станами - почуття провини, нереалізованість, заниженою/завищеною самооцінкою і ін. Також допомагає при конфліктах між партнерами, між поколіннями сім'ї, конфліктах на роботі. У роботі віддає перевагу екзистенційному, клієнт-центрованому, тілесно-орієнтованому, когнітивному методам. ще

Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3
Консультация психолога 60 мин. — 800 грн. Консультация психолога 90 мин. — 1000 грн. Консультация психолога семейная 60 мин. — 1000 грн.Консультация психолога семейная 90 мин. — 1200 грн.

вул. Вадима Гетьмана, 3. На карті

Святошинський , м.Шулявська

Дитяча кімната здоров'я Doctor U
Консультация психолога 60 мин. — 800 грн. Консультация психолога 90 мин. — 1000 грн. Консультация психолога семейная 60 мин. — 100 грн. Консультация психолога семейная 90 мин. — 1200 грн.

вул. Сергія Данченка, 16. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Сирець

від 600 грн
Розклад на:

Лікар працює за попереднім записом
Залиште заявку на бажаний час

Рейтинг лікаря

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Є науковим співробітником в Українському науково-дослідному інституті соціальної, судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров'я України. Працює психологом в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги

Освіта

Курси

• тренінг для тренерів«Громадські ініціативи у запобіганні домашнього насильства та торгівлі людьми» Winrock International;
  • курси информації і стажування по циклу «Сучасні питання психіатрії катастроф в Україні», УНІІ ССПН;
  • тематичне удосконалення«Надання екстреної медичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій і катастроф», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика;
  • програма ГУ ССМС«Центр медико-соціальної реабілітації постраждалих від насильства в сім'ї».

Процедури, що виконує лікар

• сімейне консультування;
  • індивідуальне консультування;
  • гештальт-терапія;
  • транзактний аналіз.

Лікування захворювань

• Депресія
  • Панічний розлад (Епізодична пароксизмальна тривога)
  • Посттравматичний стрес
  • Стрес
  • Фобії

Для мене година прийому у лікарки минула дуже продуктивно. Дякую

Ірина, 08.09.2020

Хороший психолог, допомогла зрозуміти себе та свої потреби, розставити все по місцях.

Катерина, 26.06.2020

Вчера была на приеме у Виктории. Она внимательно выслушала, задала пару правильных вопросов - мой запрос, с которым я пришла, был полостью удовлетворен: я получила руководство к действию. Выражаю Вам, Виктория, свою огромную благодарность!

Мирослава, 05.05.2020

Прекрасно провела время с психологом, посмеялась, хотя пришла с не смешной проблемой. Очень приятный врач, я получила откровенный взгляд со стороны. Буду обращаться ещё. Спасибо, ещё раз!

Кристина, 15.10.2019

Доктор опоздал на 20 минут , у меня все время расчитано. Я пришла за 10 минут до прихода врача. Я просидела в клинике 30 минут.Пришел врач, я чесно говоря такой терапии не понимаю. Терапия не одного дня. Она должна была сказать: давайте распишем что делать будем,наш дальнейший план. Спросить смогу ли я видется с ней хотя бы раз в неделю. Чтобы мы с вами общались, чтобы проходить терапию. А не пришел заплатил денег, она что то посоветовала мне и подруга так посоветует. Ни о чем.

Алина, 21.05.2019
Відповідь клініки
Была проведена консультационная встреча, предложены варианты решения проблемы. Назначена симптоматическая медикаментозная терапия. Врач предложил возможность дальнейших консультаций для коррекции проблем. Консультация длилась 75 минут по цене 60 минут.
22.05.2019
Дивитися всі відгуки
Лікарі поблизу

Лікар вищої категорії.

Святошинський

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Дарницький, Шевченківський