Дитячі Ендокринологи в мікрорайоні КПІ

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Ендокринолог Островська Лілія Миколаївна на Doc.ua
4.0
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Лікар — одна з найважливіших професій. Мені дуже подобається, що я відіграю важливу роль у збереженні та покращенні здоров'я людей, і цей вклад є значним і цінним для суспільства.
Лікар Уролог, Хірург, Ендокринолог Сичов  Юрій  Віталійович на Doc.ua
Консультація від880 грн
Юрій Віталійович Сичов - видатний лікар, який має вражаючий досвід у дитячій хірургії, дитячій урології та хірургії ендокринної системи протягом 27 років. Він є спеціалістом, який працює з дітьми та дорослими, проводить оперативні втручання з хірургічного профілю та лікує ендокринні захворювання. Спеціалізація Юрія Віталійовича включає в себе лікування та хірургічне втручання у різних патологіях, зокрема пахових, пупкових та вентральних гриж, варикозному розширенні вен яєчка, гнійно-запальних процесах та інших захворюваннях ендокринної системи та хірургії загалом
Лікар Ендокринолог Ніфонтова Лариса Валентинівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, ендокринолог вищої категорії, головний лікар «Модерний діабетичний центр». Займається лікуванням цукрового діабету у дорослих і дітей, установкою і супроводом інсулінових помп, систем постійного моніторингу рівня глюкози в крові. Також доктор консультує пацієнтів з будь-якими іншими гормональними порушеннями, захворюваннями ендокринної системи, в тому числі - щитовидної залози, ожиріння, метаболічний синдром, дисфункціями наднирників, порушенням росту і статевого розвитку у дітей та ін.