Лікар Пластичний хірург, Уролог, Хірург, Ендокринолог Сичов Юрій Віталійович на Doc.ua

Відгуки про Сичов Юрій Віталійович

Консультація від1089 грн
Юрій Віталійович проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, варикозі вен яєчка, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, гінекомастії. Лікар Сичов видаляє доброякісні пухлини шкіри, врослі нігті, новоутворення при хворобах, пороках в розвитку щитовидної залози (доброякісні / злоякісні пухлини щитовидної залози, серединна кіста шиї, тиреотоксичний зоб (хвороба Грейвса). Спеціалізується лікар Сичов на комплексному веденні (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнті
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Констянтин 28 Травень 2024
 Чудовий лікар, нам все дуже сподобалося на цьому візиті.
Даніїл 17 Квітень 2024
Дуже позитивні враження, все сподобалося, лікар докладно все пояснив, зрозумілими термінами пояснив причину хвороби і сам діагноз, діагноз підтвердили. Ми задоволені візитом
Єва 11 Лютий 2024
Гарний лікар, все було добре
Олександр 04 Лютий 2024
Гарні враження від прийому, чудовий лікар, все пояснив, надав поради. Дякую.
Марина 02 Лютий 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Даниэль 25 Листопад 2023
Сподобався лікар - швидко визначив у чому була проблема в дитини, призначив лікування, наразі вже лікуємось.
Олександр 16 Жовтень 2023
Дуже гарний лікар, дуже гарний спеціаліст. Я дуже задоволен прийомом, все роз'яснив, пояснив, класний прийом
Олексій 03 Жовтень 2023
Артем 18 Вересень 2023
Консультація пройшла дуже добре, лікар кваліфікований, надав необхідну інформацію. Усе пройшло чітко та без поспіху. Мені сподобалось.
Ирина 19 Липень 2022