Дефектологи в районах Дарницький

Лікар Логопед, Дефектолог Лещук Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в питаннях постановки звуків, розвитку мовлення і корекції мовних дефектів, в тому числі логоневрозів. Швидко знаходить підхід до дитини будь-якого віку, уміє перетворювати заняття в цікаву гру, що дозволяє отримувати хороші результати в короткі терміни. допомагає при фонетико-фонематичним і загальному недорозвитку мовлення, затримки психічного розвитку
Лікар Логопед, Дефектолог Ткачук Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар логопед-дефектолог, корекційний педагог з великим досвідом роботи в дошкільних установах із загальним і спеціалізованим напрямком, групових та індивідуальних заняттях. Працює з дітьми і дорослими, які мають порушення усного та писемного мовлення. Заняття проводяться за допомогою спеціальних корекційних ігор, вправ; з використанням логопедичного масажу та технології FORBRAIN
Лікар Дефектолог Михайська Ольга Леонідівна на Doc.ua
Швидко і ефективно опрацьовує базову підготовку дитини до школи. Має великий досвід навчання дітей читання, в тому числі виразного читання, розвитку мовлення, формування каліграфічного почерку, вивчення складу числа, розвитку логічного мислення. Надає допомогу учням початкових класів в оволодінні предметами шкільної програми. Добре знає психологію дітей даного віку.
Лікар Логопед, Дефектолог Пустовойт Оксана Іванівна на Doc.ua
Досконало володіє методами навчання дітей з мовними порушеннями. Під час занять стимулює рухову і мовну активність, коригує мовний розвиток, поповнює активний словниковий запас, позитивно впливає на емоційно-вольову сферу дитини. Грамотний, послідовний фахівець, працює в тісному контакті і дружній атмосфері з дітьми та їх батьками.