Сторінка 2: Дитячі Пародонтологи в Києві

Лікар Імунолог, Пародонтолог Логвиненко  Олена  Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна - спеціалізується на стоматології. Проводить професійну чистку зубів: зняття м’яких і твердих зубних відкладень, лікуванні гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування та інше. Також лікар проводить уроки гігієни та допомагає правильно підібрати засоби індивідуальної гігієни порожнини рота.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Коноваленко  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Вікторівна – лікар гігієніст-пародонтолог. Проводить комп'ютерну діагностику зубів та тканин пародонту. Спеціалізується на проведенні професійної гігієни порожнини рота, пародонтологічного лікування, лазерного відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Новак  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - стоматолог-пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування, лазерне відбілювання зубів.
Лікар Пародонтолог Іванько  Тетяна  Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна - лікар-стоматолог-пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, лікування, пародонтологічне лікування: вектор-терапія, фотодинамотерапія та лазеротерапія.
Лікар Пародонтолог Лясковець Марія  Юріївна на Doc.ua
Марія Юріївна лікар-стоматолог-пародонтолог. Спеціалізується на комп’ютерній діагностиці зубів і тканин пародонту, проведенні професійна гігієна порожнини рота, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічному лікуванні, лазерному відбілюванні зубів та ін.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог, Стоматолог-терапевт Сологуб Світлана Євгенівна на Doc.ua
Світлана Євгеніївна консультує як лікар-стоматолог, терапевт, лікар-стоматолог, пародонтолог. Приймає дорослих та дітей від 6 років
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Степаненко Богдана Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, професійну гігієну, консервативне лікування захворювань тканин пародонта. Лікує такі захворювання і патології, як: гінгівіт, пародонтит. Веде прийом для дітей від 10 років