Дніпро

Масажисти в районах Шевченківський

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Масажист Леонович Юлія Павлівна на Doc.ua
4.0
Консультація від800 грн
Лікар Масажист Калядін Валерій Валерійович на Doc.ua
Консультація від400 грн
Асистент фізичного терапевта, масажист. Проводить оцінювання функціонального стану (амплітуда руху в суглобах, м'язова сила, базова мобільність, рівновагу, витривалість, швидкість і якість ходьби). На основі проведеного реабілітаційного оцінювання становить індивідуальну програму занять, яка складається зі спеціальних вправ і мануальних технік.
Лікар Масажист Чміль Ольга Володимирівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Професійний сертифікований майстер дитячого масажу з вищою медичною освітою. Досвід роботи майстром масажу 3 роки.
Лікар Масажист Ветренко Валерій Анатолійович на Doc.ua
Консультація
Валерій Анатолійович проводить всі види масажу. Регулярно підвищує свої професійні навички на різних курсах, семінарах і тематичних удосконаленнях.
Лікар Масажист, Терапевт Джуліо Дані Нуке Мполо на Doc.ua
Лікар спеціалізується на масажній терапії. Проводить масаж голови, спини, живота, стоп, грудної клітки. Призначає і розшифровує діагностичні дослідження. Спілкується французькою, англійською, російською та німецькою мовами.
Лікар Масажист, Реабілітолог Кобяк Олексій Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні загального, антицелюлітного та лікувального масажу. Він був переможцем в місті Запоріжжя в номінаціях «Класичний масаж» і «Спа програма», учасником чемпіонату України з масажу і переможцем східного регіону з масажу
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист Ярушевська Маргарита на Doc.ua
4.5
Дієтолог, масажист, косметолог, проводить екологічне відновлення здоров'я, біоенергетичний масаж обличчя і тіла, спеціалізується на корекції ваги, очищенні організму SPA Detox.
Лікар Масажист Катіба Ірина Леонідівна на Doc.ua
Проводить лікувальний, баночний, дитячий масаж від 5 років, антицелюлітний. Вже на першому сеансі Ви відчуєте відчуття підвищення загального тонусу організму та покращення самопочуття. Ваше тіло буде ретельно опрацьовано руками вмілого майстра, вона допоможе зняти напругу від верхівки до кінчиків пальців ніг. Активізує процеси кровообігу та лімфообігу шкіри, після чого в'яла, бліда шкіра перетвориться на бархатисту та рожеву.
Лікар Мануальный терапевт, Масажист Давидков Костянтин Георгійович на Doc.ua
Костянтин Георгійович веде клінічну практику як мануальний терапевт і масажист, професійне поле діяльності включає виконання всіх видів класичного масажу, антицелюлітний масаж, лікування за допомогою різних технік мануальної терапії.
Лікар Масажист Філіппова Бела на Doc.ua
Майстер масажних технологій c 19-річним досвідом роботи, спеціалізується на проведенні масажу (аюрведичного, лімфодренажного, антицелюлітного, фітнес масажу), полінезійських техніках та ін. З метою зняття м'язових спазмів, поліпшення постави, стану шкіри, лікування целюліту.
Показати ще 10 Лікаріautorenew