Дніпро

Дитячі Урологи в Дніпрі

Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Коштура Василь Васильович на Doc.ua
31рік досвіду
Василь Васильович спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи, сексуального розладу у чоловіків, чоловічого безпліддя.
Лікар Уролог, Хірург Обертинський Антон Вікторович на Doc.ua
Робоча сфера Антона Вікторовича, як дитячого уролога і хірурга, включає діагностику та терапію урологічної та хірургічної патології у дітей, а також первинну хірургічну обробку поверхні рани, видалення шкірних новоутворень і багато іншого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості і структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм і ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, балонопостіт); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцеле; нетримання сечі; вадами розвитку статевого члена і сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадізму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків
Поліклініка Святого Антипи
Консультация уролога - 280 грн., конс. хирурга - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Хірург, Уролог Косенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Дмитро Володимирович дитячий хірург-уролог, займається хірургією новонароджених і дитячою кардіохірургіэю (ендоваскулярний хірург)
Лікар Уролог Островська Оксана Анатоліївна на Doc.ua
«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний
Лікар Уролог, Хірург Вернігора Денис Геннадійович на Doc.ua
Дитячий хірург, уролог. Займається лікуванням таких захворювань, як фімоз, парафімоз, крипторхізм, гідроцеле, варикоцеле, сперматоцеле, перекрут яєчка, перекрут гідатіди Морганії, гіпоспадія, епіспадія, викривлення статевого члена, гідронефроз і ін. Проводить ультразвукове обстеження, доплерівське картування, катетеризацію сечового міхура
Лікар Уролог, Андролог Скоблюк Антон Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог, сонолог. Веде прийом пацієнтів з порушенням сечовипускання, скаргами на свербіж і печіння, біль в області паху, прояв висипань на статевих органах. Доктор лікує патологічні зміни еякуляції, цистит, баланіт, захворювання, що передаються статевим шляхом та ін.