Дніпро

Сторінка 3: Дитячі Стоматологи в Дніпрі

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Стоматолог Стець Ірина Валентинівна на Doc.ua
Гігієніст, професійна спеціалізація - навчання гігієні ротової порожнини, підбір зубних паст, ниток, ополіскувачі, ультразвукова і піскоструминна професійна чистка зубів, механічне очищення зубів від відкладень і ін.
Лікар Стоматолог Богдан Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог, в професійну сферу діяльності якого входить доросла і підліткова терапевтична стоматологія. Спеціалізується на роботі з каналами за сучасними технологіями і методиками (гаряча гутаперча, ендомотор, апекс-локатор), корекції прикусу, а також відновленні та реставрації зубів (будь-яка складність).
Лікар Стоматолог Гур'єв Юрій Сергійович на Doc.ua
Юрій Сергійович є досвідченим стоматологом ортопедом, робоча сфера включає всі процедури відновної та косметичної стоматології, всі види зубного протезування і сучасне лікування ясенних і зубних патологій.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Стоматолог Сіньковська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Сіньковська Ольга Олександрівна
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить консультативний прийом, професійну гігієну порожнини рота (звукова чистка, Air-flow), фторування твердих тканин зубів, герметизацію фісур. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, ускладнений карієс, некаріозні ураження твердих тканин. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Журавель Елизавета Ільївна на Doc.ua
Лікар хірург-стоматолог, проводить професійне лікування постійних зубів і кореневих каналів, захворювань і травм трійчастого нерва, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Єлизавета Іллівна також є фахівцем в області пластичної хірургії м'яких тканин порожнини рота і обличчя
Стоматологічна клініка Дентал-Євро
пл. Соборна, 9А (1 поверх)на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Матвійчук Андрій Леонідович на Doc.ua
Стоматолог ортопед першої категорії, вважає за краще використовувати при лікуванні пацієнтів адгезивні технології. Спеціалізується на дорослій і підлітковій стоматології, а також має досвід в сфері протезування зубів.
Лікар Стоматолог Мізгирева Олена Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог для дорослих, дітей. Професійні інтереси - лікування молочних зубів у дітей, адаптація молодих пацієнтів до стоматологічних процедур, реставрація молочних зубів, проведення малоінвазивних процедур в ротовій порожнині.
Лікар Стоматолог Жоголь Ярослава Дмитрівна на Doc.ua
Ярослава Дмитрівна - стоматолог-терапевт, проводить консультативні прийоми прийоми пацієнтів з проблемами стоматологічного характеру. Проводить процедури лікування, видалення, а також протезування зубів. Лікує такі захворювання, як пульпіт, періодонтит, перикоронарит, карієс, гінгівіт, пародонтит, хейліт
Лікар Стоматолог Кирильчук Анна Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, ендодонтичне лікування, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, пульпіт, періодонтит. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Стоматолог Павлик Аліна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, спеціалізується на герметизації фісур, лікуванні карієсу, навчанні правильному чищенню зубів, спостереженні за станом ротової порожнини у дитини.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті
Чечелівський
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right