Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Резник Яна Володимирівна на Doc.ua
4.5
Стоматолог-терапевт Яна Володимирівна спеціалізується на проведенні гігієнічних процедур ротової порожнини, косметичної і терапевтичної стоматології, лікуванні ясен і м'яких тканин рота.
Лікар Стоматолог Рубан Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій стоматології. Ірина Анатоліївна досконально володіє методикою герметизації фісур, лікування карієсу (простого і ускладненого), навчання гігієні ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Бєляєва Ірина Михайлівна на Doc.ua
Займається дитячими стоматологічними послугами - герметизацією фісур, лікуванням каріозних пошкоджень, їх ускладнень, кореневих каналів. Проводить навчання дітей правильної гігієни рота.
Лікар Стоматолог Богдан Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог, в професійну сферу діяльності якого входить доросла і підліткова терапевтична стоматологія. Спеціалізується на роботі з каналами за сучасними технологіями і методиками (гаряча гутаперча, ендомотор, апекс-локатор), корекції прикусу, а також відновленні та реставрації зубів (будь-яка складність).
Лікар Стоматолог Гур'єв Юрій Сергійович на Doc.ua
Юрій Сергійович є досвідченим стоматологом ортопедом, робоча сфера включає всі процедури відновної та косметичної стоматології, всі види зубного протезування і сучасне лікування ясенних і зубних патологій.
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Журавель Елизавета Ільївна на Doc.ua
Лікар хірург-стоматолог, проводить професійне лікування постійних зубів і кореневих каналів, захворювань і травм трійчастого нерва, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Єлизавета Іллівна також є фахівцем в області пластичної хірургії м'яких тканин порожнини рота і обличчя
Лікар Стоматолог Матвійчук Андрій Леонідович на Doc.ua
Стоматолог ортопед першої категорії, вважає за краще використовувати при лікуванні пацієнтів адгезивні технології. Спеціалізується на дорослій і підлітковій стоматології, а також має досвід в сфері протезування зубів.
Лікар Стоматолог Мізгирева Олена Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог для дорослих, дітей. Професійні інтереси - лікування молочних зубів у дітей, адаптація молодих пацієнтів до стоматологічних процедур, реставрація молочних зубів, проведення малоінвазивних процедур в ротовій порожнині.
Лікар Стоматолог Павлик Аліна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, спеціалізується на герметизації фісур, лікуванні карієсу, навчанні правильному чищенню зубів, спостереженні за станом ротової порожнини у дитини.
Лікар Стоматолог Шинкаренко Аліна Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на дитячій, терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, лікуванням зубів під час сну.
chevron_left 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew