Дніпро

Сторінка 4: Дитячі Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог, Отоларинголог-онколог Хоботова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна – лікар отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на оториноларингології та онкоотоларингології. Проводить повний спектр огляду та маніпуляцій на ЛОР органах, ендоскопію носоглотки, гортані, порожнини носа. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань у дорослих та дітей.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Отоларинголог Власова Каріна Русланівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить видалення сторонніх тіл, пробок зовнішнього слухового проходу; видалення сторонніх тіл порожнини носа; блокаду нижніх носових раковин; промивання порожнини носа методом переміщення рідини (за власним призначенням)
Лікар Отоларинголог Власова Карина Александровна на Doc.ua
Лікар отоларинголог першої категорії, спеціалізується на лікуванні (консервативному) хронічної патології ЛОР-органів у дітей і дорослих, лікування без проколів пазух гострих синуситів, діагностиці онкологічної патології та ін.
Лікар Отоларинголог Баштанник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, в сферу діяльності якого входить лікування дихальної системи і органів слуху дітей і дорослих. Ефективно бореться з такими захворюваннями, як отит, фарингіт, гайморит, ларингіт, риніт, синусит та ін.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Отоларинголог Кутафіна  Ангеліна  Олександрівна на Doc.ua
Ангеліна Олександрівна - лікар отоларинголог першої категорії. Веде прийом дорослих та дітей з 3 років. Лікує гострі та хронічні захворювання ЛОР органів (тозиліти, риносинусити, фаринголарингіти, отити). Проводить всі види консервативного та хірургічного лікування (ендоскопічна хірургія носа, носоглотки, гортані). Діагностує та видаляє доброякісні новоутворення ЛОР органів.
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
Лікар Отоларинголог Мазур Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог (фониатр) має 10-річний досвід роботи, спеціалізується на лікуванні патологій голосового апарату і гортані у дітей і дорослих.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Отоларинголог Кременна   Анна Сергіївна  на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, промивання придаткових пазух носа, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання сірчаних пробок, туалет вуха, аудіометрію, огляд ендоскопом, вилучення сторонніх тіл, розтин атероми вуха, передня тампонада порожнини носа, накладення. Займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Куліш Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна володіє значним досвідом у терапії ЛОР-патології всілякого генезу, володіє сучасним спектром процедур в отоларингології, включаючи продування слухових труб, промивання пазух носа і мигдаликів, а також багато іншого.
Поліклініка Святого Антипи
Стоимость приема для детей - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Отоларинголог Мамедов  Амір  Рашидович на Doc.ua
Амір Рашидович лікар-отоларинголог. Молодий та перспективний лікар, який любить свою роботу та своїх пацієнтів. Лікар займається промиванням лакун піднебінних мигдаликів, продуванням слухових труб, усуненням атером вушної порожнини, радіохвильовою вазотомією, функціональною хірургією носа. Проводить аденотомію, ендоскопію вуха/гортані/носа, видалення доброякісних утворень носо- та ротоглотки, видалення сірчаної пробки. Колеги та пацієнти характеризують Аміра Рашидовича як дуже уважного та чуйного лікаря. Лікар приймає дітей віком від 0 років.
«Amel Smart»
бул. Слави, 2-Бна карті
Соборний
Лікар Отоларинголог Черкаська Олександра Сергіївна на Doc.ua
Доктор займається діагностикою та терапією широкого спектра отоларінгологічних захворювань. Лікує гострі і хронічні фарингіти, ангіни, поліпи, аденоїди. Швидко і безболісно видаляє чужорідні тіла і сірчані пробки.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right