Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог Педан Світлана Миколаївна на Doc.ua
Світлана Миколаївна займається профілактикою і лікуванням гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Проводить промивання мигдалин, промивання ППН ( «зозуля»), видалення сірчаної пробки, туалет зовнішнього слухового проходу і ін. Займається лікуванням риносинусита, тонзиліту, гаймориту, фронтита, зовнішнього і середнього отиту, паратонзиллярного абсцесу, ларингіту
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Гуртова Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії проводить огляд ЛОР-органів у дорослих і дітей. Займається лікуванням запальних захворювань гортані, усуває хронічні і гострі гайморити та риносинусіти, виконує видалення сірчаних пробок, сторонніх тіл і новоутворень. Здійснює всі необхідні амбулаторні маніпуляції
Лікар Отоларинголог Кравчук Юлія Леонідівна на Doc.ua
Юлія Леонідівна консультує з приводу діагностики, профілактики і лікування гострих і загострень хронічних захворювань ЛОР-органів дітей та дорослих. Проводить ендоскопічний огляд і всі потрібні малоінвазивні операції і маніпуляції
Лікар Отоларинголог Кіц Ірина Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, тимпанометрію, аудіометрію, ендоскопічний огляд ЛОР-органів, санацію (промивання) піднебінних мигдалин і порожнини носа. Лікує такі захворювання і патології, як: риніт, отит, тонзиліт, гайморит. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Отоларинголог Бiлоус Дмитро Петрович на Doc.ua
Член асоціації дитячих оториноларингологів. Лікар займається діагностикою та лікуванням будь-яких ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з ринітом, отитом, порушенням слуху, ларингіт, фарингіт. Володіє тімпанометр, заудіометрія, фіброскоп.
Лікар Отоларинголог Підяш Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог (ЛОР), основні обов'язки якого такі: промивання мигдалин, придаткових пазух носа, слухових проходів, введення турунд і ліків в барабанну порожнину, розтин фурункулів вуха, витяг стороннього тіла з носа, вуха та ін.
Ваш доктор
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог Абакунова Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна - лікар-отоларинголог з 44 річним стажем. До фахівця звертаються пацієнти, які страждають від закладеності носа, болі в горлі або вусі, при виділеннях з вуха, збільшенні лімфовузлів (шийних, завушних, підщелепних), погіршенні слуху або нюху, носових кровотечах, хропіння та ін.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
Лікар Отоларинголог Степанова Екатерина Александровна на Doc.ua
Надає отоларингологічну допомогу дітям і дорослим при всіх типах ангіни, фарингіту і ларингіту, травмах гортані, гаймориті, риніті і фронтиті, травматичних ушкодженнях носа і вуха, отиті, отосклерозі та інших ЛОР-патологіях. Проводить всі ЛОР-процедури у дітей і дорослих, включаючи різні промивання, введення лікарських засобів безпосередньо у верхні дихальні шляхи, розтин абсцесів ЛОР-органів
4.6
Лікар Отоларинголог Плахотна Інна Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Займається лікуванням таких захворювань, як: гайморит, риніт, ларингіт, хронічний тонзиліт
Лікар Отоларинголог Кунсков Олег Вікторович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією хронічного гаймориту, фронтита, тривалого нежитю, ускладненого носового дихання, хронічного тонзиліту, риніту, аденоїдиту, ангіни, фарингіту, ларингіту, ларинготрахеїту, бронхіту, отиту, екземи зовнішнього вуха
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right