Дніпро

Сторінка 3: Дитячі Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог Товстоліт Валерій Павлович на Doc.ua
Врач проводит самостоятельно больше 500 операций в год у детей, большинство на лимфоглоточном кольце. Владеет всеми видами типичных плановых и неотложных операций на ЛОР-органах у детей и взрослых (операции по поводу гипертрофии аденоидов, хронического тонзиллита, искривления носовой перегородки, экссудативного отита и т.д.). Выполняет эндоскопические операции полости носа, околоносовых пазух носа и носоглотки, микрохирургические операции на гортани. Хирургическое лечение осложнённых заболеваний уха, носа, глотки. Проводит операции по удалению доброкачественных новообразований ЛОР-органов, врожденной патологии уха, носа, носоглотки (атрезия хоан), глотки и гортани. Занимается микрохирургическим лечением острых и хронических отитов со слухоулучшающими операциями
Лікар Отоларинголог Горбатенко Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог проводить консервативне лікування захворювань вуха, лімфоглоточного кільця, носа і навколоносових пазух. При необхідності надає ургентну ЛОР-допомогу. Вікторія Володимирівна володіє технікою проведення аудіометрії і тимпанометрії, також виконує малоінвазивні маніпуляції
Лікар Отоларинголог Карамушка Максим  Олегович на Doc.ua
Сімейний лікар на вул. Левка Лук'яненка
вул. Левка Лук'яненка, 20на карті
Соборний
Лікар Отоларинголог Муханов В'ячеслав Євгенійович на Doc.ua
В'ячеслав Євгенович - досвідчений лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні медикаментозному та хірургічному лор-захворювань у дорослих і дітей. Ліцензія на приватну лікарську практику з 1994 року. Завідував дорослим і дитячим лор-відділенням в м. Дніпро. Провів понад 24000 операцій у дорослих і дітей.
Лор-клініка
ул. Владимира Антоновича, 61 (ул. Свердлова, 61)на карті
Чечелівськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог Лищенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лищенко Дмитро Володимирович
Отоларинголог з більш ніж двадцятирічним стажем, спеціалізується на ендоскопічній діагностиці патологій ЛОР-органів. Займається лікуванням отоларингологічних захворювань як у дорослих, так і у дітей.
Лікувально-діагностичний ЛОР кабінет
ул. 8 марта, 1а на карті
Лікар Отоларинголог Погорелюк Аліна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, лікує хронічні і гострі ЛОР патології у дітей і дорослих, проводить всі процедури, згідно протоколу (промивання мигдалин, слухових труб, видалення сторонніх тіл з носа, вуха, глотки і ін.), А також займається реабілітацією глухоти і приглухуватості.
Лікар Отоларинголог Моргачова Ганна Костянтинівна на Doc.ua
Моргачова Ганна Костянтинівна
21рік досвіду
Лікар-отоларинголог з багаторічним стажем, автор ряду раціоналізаторських пропозицій і наукових публікацій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань і у дорослих, і у дітей.
Лікувально-діагностичний ЛОР кабінет
ул. 8 марта, 1а на карті
Лікар Отоларинголог Нерсесян Юрій Едуардович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням будь-яких ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з ринітом, отитом, порушенням слуху, ларингітом, фарингітом.
Лікар Отоларинголог Василенко Марина Галямівна на Doc.ua
Марина Галямовна займається лікуванням ЛОР-захворювань у дітей, дитячої отоларингологией, отіатрії, проведенням хірургії ЛОР і лазерної ЛОР хірургії.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Некрасова Яна Петрівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, сурдолог. Має значний досвід в терапії запальних, інфекційних захворювань ЛОР-органів. Володіє щадними методиками лікування хронічних захворювань таких як, синусит, тонзиліт, аденоїдит і т.д. Проводить повну діагностику слуху, здійснює індивідуальний підбір слухових апаратів.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right