Дніпро

Сторінка 2: Фізіотерапевти в Дніпрі

Лікар Фізіотерапевт Омельченко  Світлана  Анатоліївна на Doc.ua
Лікар проводить лікування та діагностику таких захворювань, як остеохондроз, адгезивний капсуліт плеча, артрит, артроз, остеоартроз, хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондиліт), хвороба Паркінсоа, бурсит, дорсалгія, цервікалгія, коксартроз, кіфоз, поліартроз, спондильоз, епікондиліт.
Лікар Фізіотерапевт Єрмоленко Богдана Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на захворюваннях хребта. Допомагає відновити втрачені рухові навички після перенесених операцій та травм за допомогою лікувальної та вертебро-суглобової гімнастики та лікувального масажу. Займається профілактикою захворювань хребта і плоскостопості
Лікар Фізіотерапевт Жалнин  Микита Сергійович на Doc.ua
Микита Сергійович фахівець в галузі фізичної терапії. Проводить фізичну реабілітацію інвалідів по системі «Adeli»; корекцію геометрії стопи і постави у дітей і дорослих; реабілітацію після ендопротезування колінних і тазостегнових суглобів; травматологічна реабілітація (після операцій і травм) і ін.
Лікар Фізіотерапевт Василенко  Тетяна  Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна лікар ерготерапевт. Діяльність фахівця спрямована на поліпшення і підтримку стан здоров'я клієнтів (пацієнтів) за допомогою різних видів цілеспрямованої діяльності