Житомир
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Ларченко Наталія Миколаївна на Doc.ua

Ларченко Наталія Миколаївна

Наталія Миколаївна - досвідчений лікар, який обіймає посаду завідувача відділення гінекології. Лікар спеціалізується на репродуктології та ендокринної гінекології. Здійснює діагностику і лікування різного роду гормональних змін в організмі жінки.
  • 2011 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, тематичне удосконалення «Сучасні аспекти допоміжних репродуктивних технологій».

/r/n

• радіохвильове лікування шийки матки;
  • кріодеструкція;
  • ведення вагітності.

Освіта

• 1988 г. – Киевский медицинский институт им. А.А. Богомольца по специальности «Лечебное дело»;
  • 1989 г. – Винницкий медицинский институт, интернатура по специальности «Акушерство и гинекология»;
  • 2013 г. – Государственное учреждение «Институт педиатрии, акушерства и гинекологии НАМН Украины», Школа эндокринной гинекологии.

Курси

Виконувані процедури

• радіохвильове лікування шийки матки;
  • кріодеструкція;
  • ведення вагітності.

Перевірені відгуки про лікаря

63 Відгуки
Анна 03 Квітень 2024
Дуже сподобався візит. Лікар уважний спеціаліст,  ввічливий, все доступно пояснив. Детально провів огляд, все було досить нормально. Пройшло все чудово, буду і надалі лікуватися саме у цього лікаря.
Катерина 16 Лютий 2024
Лікарка акуратна, уважна до деталей, коректна, все пояснила та відповіла на мої запитання, дякую.
Любов 27 Жовтень 2023
Я часто їжджу до Наталі Миколаївни, та як завжди залишаюсь у повному захваті від консультації в неї - усе проходить на вищому рівні, й відношення, й лікування.
Аліна 19 Жовтень 2023
Сподобався прийом