Вінниця
Лікар Кардіолог, Терапевт Денесюк Віталій Іванович на Doc.ua

Відгуки про Денесюк Віталій Іванович

Доктор медичних наук
Віталій Іванович — кардіолог, терапевт, професор, доктор медичних наук. Проводить діагностику і лікування внутрішніх хвороб за профілями кардіології, ревматології, пульмонології, гематології, гастроентерології, ендокринології

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Людмила 28 Січень 2021
Я задоволена прийомом. По перше, лікар дуже уважний, дуже уважно мене вислухав. Врахував всі мої захворювання і навіть, те що було мені потрібно. У мене завжди підвищений холестерин, а він вже виписав мені ліки. Я дуже задоволена прийомом!
Николай 22 Січень 2021
Денесюк Виталий Иванович Врач с большой буквы. Консультация прошла на высоком уровне. Врач достаточно уважительно и внимательно отнёсся к нам. Проверил все анализы за последние пол года. Видно, что врач заинтересован в том, чтобы решить проблему. Очень рекомендую!!!
Василь 22 Січень 2021
Денесюк Виталий Иванович Доктор профессионал!! У Доктора комплексный подход к проблеме и решение ее. Однозначно доверяю доктору. Рекомендую.
Анна 22 Грудень 2020

Всі лікарі Вінниця