Вінниця
Лікар Ендокринолог Оначенко  Любов Степанівна на Doc.ua

Оначенко Любов Степанівна

Лікар ендокринолог займається діагностикою та лікуванням захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету та його ускладнень, предіабету, патологій надниркових залоз, захворювань гіпофіза, ожиріння. Навчає підрахунку хлібних одиниць. Проводить корекцію і підбір дози інсулінотерапії

Освіта

• Лікувальний факультет Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова (2006)

Курси

• Тематичні курси (ТУ) на регулярній основі
  • Передатестаційні курси (ПАЦ) на регулярній основі

Участь в асоціаціях

• Член асоціації ендокринологів

Виконувані процедури

• Використовує авторські методики терапії дисфункцій ендокринної системи
  • Інноваційні технології діагностики, лікування та попередження ускладнень ендокринних порушень
  • Діагностика та лікування цукрового діабету, дієтотерапія, підбір цукрознижувальних таблетованих препаратів, корекція інсулінотерапії, принципи самоконтролю, рання діагностика ускладнень цукрового діабету, школа навчання хворого на цукровий діабет
  • Діагностика та лікування захворювань щитовидної залози, дифузний зоб, аутоімунні захворювання щитовидної залози, тиреотоксикоз, гіпотиреоз, принципи ведення хворих з вузловими формами зоба, вирішення питань про оперативне лікування, ведення пацієнтів після операції
  • Діагностика та лікування захворювань паращитовидних залоз, наднирників, метаболічного синдрому
  • Ведення вагітних з ендокринною патологією

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Валерій 07 Травень 2024
Лікаря знаю давно, раніше лікар працювала в іншій клініці, роботою лікаря задоволені
Константин 14 Березень 2024
Лікарка хороший спеціаліст. Візитом залишився дуже задоволений
Людмила 05 Березень 2024
Кваліфікована та приємна в спілкуванні лікарка, отримала чудову консультацію, наразі планую обстеження за призначенням лікарки та повторний прийом, дякую.
Дарья 23 Січень 2024
Все сподобалось на візиті. Лікар все пояснила, все розказала. Добре все було.
Дар'я 11 Січень 2024
Сподобалась компетенція лікаря у моєму питанні.

Всі лікарі Вінниця