Вінниця
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Алерголог, Дерматолог, Інфекціоніст, Отоларинголог, Педіатр, Пульмонолог Китасюк  Михайло Русланович на Doc.ua
4.0
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося допомагати дітям, робити їх здоровими, а значить щасливими. Найкраща винагорода для мене – це посмішка дитини та матері – результат моєї праці.
4.0
Відгук
Освіта
  • 2013-2019 - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність: "Педіатрія"
  • 2019-2021 Інтернатура, спеціальність: "Педіатрія"
Послуги
  • Консультативний прийом
  • Отоскопія
  • Передня риноскопія
  • Фарингоскопія

Лікування захворювань:

• Риносинусит (алергічний, інфекційний, вірусний, бактеріальний)
  • Отит (секреторний, бактеріальний)
  • Пневмонії (вірусні, бактеріальні)
  • Бронхіти (вірусні, бактеріальні (затяжний бактеріальний бронхіт)
  • Різні інфекційні хвороби (кір, краснуха, паротит, вітряна віспа, кишкові інфекції)
  • Хвороби, які супроводжуються жовтяницями (каротинова жовтяниця, хвороба Жильбера, жовтяниця грудного вигодовування, гемолітичні жовтяниці, гепатити і т.д.)
  • Хвороби, що супроводжуються висипами (інфекційні та алергічні: різні вірусні екзантеми, Коксакі, парвовірусні інфекції, раптова екзантема, лишай Жибера, грибкові інфекції шкіри)
  • Артрити різного походження (Ювенільний ідіопатичний артрит, транзиторний синовіт, реактивний артрит)
  • Захворювання, які супроводжуються візингом (бронхіоліт, астма, вірус-індукований візинг)

Всі лікарі Вінниця