Вінниця
Лікар Пульмонолог, Сімейний лікар Колібабчук Антоніна Володимирівна на Doc.ua

Колібабчук Антоніна Володимирівна

Лікар сімейної практики Антоніна Володимирівна, самостійно проводить первинне обстеження та призначає найбільш ефективний курс лікування, здійснює спостереження за реабілітацією пацієнтів і сприяє збереженню здоров'я всієї родини

Освіта

• Вінницький державний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, «Лікувальна справа» (2009)
  • Інтернатура за фахом «Загальна практика сімейної медицини» (2011)

Курси

• Науково-практична конференція «Загальна практика-сімейна медицина: актуальні питання фармакотерапії» (2009)
  • 5 науково-практичний симпозіум «Сучасна гастроентерологія: актуальні питання діагностики, лікування та профілактики» (2010)
  • 10 регіональна науково-практична конференція з розвитку мультидисциплінарного підходу в психіатрії «Дитяча та доросла психіатрія - єдиний простір» (2010)
  • Науково-практична конференція «Актуальні проблеми пульмонології, вірусних інфекцій, грипу; кардіології та гастроентерології» (2010)
  • 6 науково-практична конференція «Профілактична медицина: сучасні технології» (2013)
  • Сертифікат за фахом «Сімейна медицина» (2014)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Недостатність харчування у дітей та особливості харчування дітей з аутизмом» (2017)
  • 43 науково-практична конференція «Актуальні питання профілактики, діагностики та лікування грипу та інших гострих респіраторних інфекцій» (2018)
  • 2 медичний форум «КардіоСфера» «Серцево-судинні захворювання: нові цілі й нові можливості в ефективному лікування пацієнтів» (2018)
  • Стажування на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова та підтвердження звання лікаря-спеціаліста за фахом загальна практика сімейної медицини (2018)
  • 5 тренінг агентів змін по вакцинації «Вакцинація: дивимося в обличчя страхам» (2019)
  • Науково-практична конференція «Міжнародний день дитячого лікаря» (2019)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Нове про головне: кардіологічні алгоритми» (2020)
  • Науково-практичний семінар «Актуальні проблеми пульмонології та алергології-шляху до терапевтичного успіху в умовах міждисциплінарних проблем» (2020)
  • 1 Міжнародний Онлайн Конгрес «Від народження до зрілості: міждисциплінарний підхід у збереженні здоров'я людини» (2020)
  • Онлайн-семінар «Практична педіатрія під час пандемії» (2020)

Виконувані процедури

• Огляд пацієнта
  • Складає план лабораторного та інструментального обстеження
  • Інтерпретує результати аналізів і діагностики

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Микола 25 Квітень 2024
Все необхідне зробили, гарно нас обслужили, візитом задоволені. Спасибі.
Ганна 18 Квітень 2024
Дуже хороший лікар, дуже відповідальний, мені дуже сподобався
Світлана 13 Квітень 2024
Адекватний лікар, що задає питання й видно, що розуміється в усьому цьому. Моя їй подяка.
Анастасія 11 Квітень 2024
Лікар дуже гарний спеціаліст, дуже зрозуміло все розповіла, виявила діагноз, прописала ліки які мені підходять. Лікар максимально спокійно все розповіла і ця спокійність, на мою думку, дуже важлива в роботі лікаря, було дуже комфортно
Віталій 27 Березень 2024
Сподобався візит. Все пройшло чудово, повністю все влаштувало і спеціаліст і сам візит.

Всі лікарі Вінниця