Полтава
Лікар Гастроентеролог Короткевич  Ірина  Іванівна на Doc.ua

Короткевич Ірина Іванівна

Досвід роботи Ірини Іванівни в області гастроентерології заслуговує на повагу. За останні 30 років працювала лікарем-гастроентерологом гастроентерологічного відділення і довіреним лікарем в Полтавському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни. Має спеціалізацію «Дієтологія». Ірина Іванівна постійно проходить курси підвищення кваліфікації для нових знань.
  • Довірений лікар в Полтавському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни (1995)

Освіта

• Закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут, де отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа» (1981)
  • Отримала спеціалізацію «Гастроентерологія», «Дієтологія» в Дніпропетровському науково-дослідному інституті гастроентерології (1985)

Курси

• Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО спеціалізації «Гастроентерологія» (1987)
  • Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО за фахом «Гастроентерологія» (1989)
  • Курси тематичного удосконалення на базі КМАПО по спеціалізації «Гастроентерологія» (1991)
  • Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО за фахом «Гастроентерологія» (1993)
  • Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО за фахом «Гастроентерологія» (1995)
  • Курси тематичного удосконалення на базі КМАПО по спеціалізації «Гастроентерологія» (1997)
  • Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО за фахом «Гастроентерологія» (2001)
  • Курси тематичного удосконалення на базі ХМАПО за фахом «Гастроентерологія» (2005)
  • Курси тематичного удосконалення на базі КМАПО по спеціалізації «Гастроентерологія» (2009)
  • Курси тематичного удосконалення на базі КМАПО по спеціалізації «Гастроентерологія» (2014 )
  • Курси підвищення кваліфікації на базі ХМАПО за спеціалізацією «Гастроентерологія» (2016)
  • Пройшла передатестаційні курси на базі ХМАПО за спеціалізацією «Гастроентерологія» (2017)

Перевірені відгуки про лікаря

18 Відгуки
Таісія 04 Квітень 2024
Я розказала про проблеми з якими звернулась, вона виписала аналізи які я повинна зробити. Наразі мене усе влаштовує.
Ніна 24 Січень 2024
Все прекрасно було. Нормально все.
Іван 08 Січень 2024
Дуже сподобався прийом
Інна 21 Грудень 2023
Тетяна 20 Грудень 2023
Загалом консультацію отримала не погану, але лікар, замість спілкування зі мною, багато часу приділила тому, тому, що записувала до себе у комп'ютер інформацію з моїх висновків. Я очікувала отримати більше рекомендацій, а замість цього отримала список аналізів, що треба ще здати.

Всі лікарі Полтава